У Нижньосірогозькому районі триває обговорення перспективного плану розвитку району на 2019 – 2021 роки

11 січня 2019 року голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович відвідав Верхньоторгаївську та Братську сільські ради, де зустрівся з мешканцями сіл вказаних рад. Презентація та обговорення перспективного плану розвитку району на 2019 – 2021 роки стало головною темою зустрічей з громадами.

Презентуючи план розвитку району, голова районної державної адміністрації відмітив позитивні зміни, що відбулися в районі за останні п’ять років, адже інфраструктурний розвиток регіонів є інвестиціями у нові точки зростання, крок до нової якості життя і в розвиток у регіонах перспективних секторів. Та потрібно знаходити нові відповіді на глобальні виклики, розширювати горизонти. Він детально зупинився на перспективах розвитку галузі освіти та медицини, культури і спорту, дорожньої галузі та житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу та залучення інвестицій в район. •

«Ідеться про нову якість медичних та навчальних послуг, систему спорту і дозвілля. Побудова такої соціальної інфраструктури – завдання на два-три роки. Її розвиток має створювати нові ніші для бізнесу, пробудити у людях соціальний оптимізм, змусити їх змінити своє життя, стати активними. Це – реальна стратегія розвитку району, її незворотній курс на майбутнє.» – зазначив він.

«Розробляючи перспективний план на найближчі три роки, районна державна адміністрація виходила з пріоритетів, визначених у попередні роки своєї діяльності, та реальних можливостей. Тому серед проектів така велика їх кількість щодо розвитку освіти, медицини, культури, спорту. Зокрема, проведення заходів з енергозбереження, будівництво нових спортивних майданчиків», – сказав голова райдержадміністрації Павлов Павло Семенович.

Присутні на зборах місцеві мешканці сіл Верхньоторгаївської та Братської сільських рад, обговорили проблемні питання населених пунктів району, перспективи реалізації запропонованих до розгляду об’єктів та внесли свої пропозиції до Перспективного плану розвитку Нижньосірогозького району на найближчі три роки.

Інші новини

Інша мова