Підписано Меморандум з Обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

13 лютого в обласній державній адміністрації відбулось урочисте підписання Меморандуму про взаємодію між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та Херсонською обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Організатором заходу виступив Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Присутній під час зустрічі заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан сказав:

«Дякуємо вам за збереження відчуття справедливості й за те, що навіть після всього пережитого й пройденого знайшли сили захищати Україну в зоні АТО й ООС. Ви – справжні воїни, Герої, патріоти».

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав власне життя, перебуваючи у вирі війни в Афганістані, і сучасних Героїв Україні, які не пошкодували власного життя заради спокою та миру народу України.

Голова Херсонської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Володимир Столяр зі свого боку додав:

«Ветерани Афганістану ніколи не стоять осторонь проблем громадськості, потреб військовослужбовців. Завжди – в епіцентрі подій та готові допомагати!».

Також Володимир Столяр від імені усіх членів Херсонської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану подякував обласній владі за підтримку, відкритість і готовність до діалогу.

Підписавши Меморандум про взаємодію між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та Херсонською обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), учасники заходу вітали один одного та спілкувалися про майбутні плани на 2019 рік.

 

Автор: Якуніна Ганна, Управління інформаційної політики ХОДА

Інші новини

Інша мова