Голова районної державної адміністрації провів щотижневу апаратну нараду

15 квітня голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович провів щотижневу апаратну нараду з керівниками районних служб, установ та організацій.

Основними темами порядку денного були питання, що розглядалися на останньому засіданні колегії обласної державної адміністрації. Серед них – співфінансування проектів, а також державних, обласних та районних програм.

Голова районної державної адміністрації зауважив, що за останні роки, саме завдяки співфінансуванню різних програм та підтримки держави і народного депутата України Хланя Сергія Володимировича в районі вдалося втілити ряд масштабних проектів, серед яких: ремонт дороги Нижні Сірогози – Нижні Торгаї, будівництво очисних споруд у селищі Нижн Сірогози, ремонт нового приміщення Школи естетичного виховання, будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям та реконструкція стадіону «Скіф», наповнення «Балки Великі Сірогози тощо. Він відмітив, що тільки на підтримку закладів освіти було виділено близько 16 млн.грн., завдяки чому проведено заміну котлів, вікон та дверей, ремонти покрівель загальноосвітніх закладів району, утеплення будівель та багато іншого. «Але цього замало. Ми й надалі будемо фінансувати освітню сферу, адже діти це наше майбутнє. І від умов, в яких вони ростуть і розвиваються, залежить їхнє здоров’я. Та для використання більших можливостей необхідно залучати додаткові кошти, приймати участь у грантових проектах. Адже попереду багато планів: крім проведення ремонтних робіт планується комплектування дидактичними матеріалами НУШ та корекційними матеріалами інклюзивних класів, поповнення шкільного автобусного парку району та оновлення комп’ютерних класів тощо» – зазначив Павло Семенович. Також він підкреслив, що в районі значна увага приділяється розвитку спорту: «В районі налічується близько 100 спортивних об’єктів, які треба постійно підтримувати у належному стані. І крім бюджетних коштів на підтримку об’єктів та футбольних команд були залучені і спонсорські кошти від небайдужих сільгосптоваровиробників району».

Павло Семенович відмітив, що медицина не залишається поза увагою органів влади району та держави. «На сьогоднішній день наша центральна районна лікарня – одна з найкращих в області. Нижньосірогозький район спільно з іншими районами області приймає і надалі буде приймати участь у співфінансуванні обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями, завдяки чому для онкоцентру було закуплено обладнання на суму близько 67 млн.грн. Останнім придбанням був лінійний прискорювач. Даний апарат дуже важливий для людей, які хворіють цією страшною недугою і дасть можливість легше переносити хіміотерапію. Крім того, в районі також розроблено програму боротьби з онкологічними захворюваннями, яка буде спрямована, як на профілактику та раннє виявлення хвороби, так і на допомогу онкохворим людям» – констатував він.

У ході апаратної наради також обговорили хід проведення посівної кампанії, наповнення та виконання бюджету, проведення робіт з благоустрою та інші питання.

За підсумками апаратної наради відповідальним особам, керівникам структурних підрозділів та установ були надані відповідні доручення для організації виконання та вирішення певних завдань.

Інші новини

Інша мова