Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути.

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Ця народна мудрість знаходить своє підкріплення, практично, у всіх сферах людського буття. Тому з метою сприяння розширенню знань школярів про професію юрист та в рамках проекту “Школа правознавців”, 08.04.2019 року учнями 9-А,Б класів Нижньосірогозької ЗОШ здійснено екскурсію до бюро правової допомоги та районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Херсонській області.

Начальник БПД – Угорчук Інеса розповіла учням про місію системи БПД, ознайомила з основними завданнями та послугами, які надає бюро, провела екскурсію приміщенням бюро. Крім, того учні мали змогу ознайомилися з правовою інформацією на стендах, правовою літературою, плакатами, буклетами та отримали відповіді на свої питання.

Під час візиту до районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Херсонській області учнів ознайомлено з історією створення органів ДРАЦС, роз’яснено основні завдання, функції та напрямки діяльності відділу, проінформовано про пілотні проекти Міністерства юстиції України.

Учні багато запитували та отримали повні та змістовні відповіді.
Захід пройшов цікаво та змістовно, а по завершенню екскурсії школярам розповіли про масштабний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізовують фахівці системи БПД та органів юстиції.

Інші новини

Інша мова