«Мандруємо з книжками Володимира Рутківського»

До дня народження сучасного українського письменника Володимира Рутківського дитяча бібліотека запросила найактивніших читачів на літературну скарбничку «Мандруємо з книжками Володимира Рутківського». Бо його історичні твори дійсно є чистими промінцями віри автора в чесність, сміливість, відвагу українців, повертають нас до витоків, закликають любити Україну, її історію та вірити в невмирущий дух українського народу.

Бібліотекар ознайомила учнів з творчістю Рутківського, а особливу увагу звернула на історичну тетралогію письменника про джур, перша книга якої: « Джури Козака Швайки».

Учасники заходу виявились відданими шанувальниками його творів, адже завзято долучилися до обговорення улюблених персонажів та їхніх пригод.

Не менш активно проявили себе й учні молодших класів, бо чималий інтерес викликали голосні читання повісті «Ганнуся. В гості до лісовика».

А потім у веселій атмосфері малеча намалювала малюнки до творів письменника, де продемонстрували глибокі знання творчого доробку Рутківського.

Інші новини

Інша мова