На підтримку спортсменів-олімпійців Херсонщини з обласного бюджету планується виділити 1,9 млн гривень

Сьогодні, 17 квітня, в обласній державній адміністрації відбулась конференція спортивної Херсонщини за участі провідних тренерів, спортсменів, директорів комунальних закладів спортивного профілю, голів спортивних федерацій з олімпійських видів спорту Херсонської області та ГО ХОВ Національного олімпійського комітету України.

У роботі конференції взяли участь т.в.о. голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій та голова обласної ради Владислав Мангер.

У своєму вступному слові Дмитро Бутрій подякував спортсменам Херсонщини за їх досягнення та гідне представлення України й області на світових спортивних аренах:

«Незважаючи на недостатнє фінансування, обласна влада робить все можливе для стимулювання й підтримки наших чемпіонів. Так, наприклад, облдержадміністрація виступила з пропозицією до обласної ради про виділення 1 мільйона 570 тисяч гривень для виплати обласних стипендій 23-ом спортсменам-олімпійцям. Це питання буде винесене на найближчу сесію облради».

Обговорюючи перспективи розвитку олімпійських видів спорту в Херсонській області, старший тренер збірної команди України з веслування академічного Олександр Бакарасєв відмітив, що резерв спортсменів на отримання ліцензій на участь у ХХХІІ літніх Олімпійських ігор 2020 у Токіо (Японія) та входження їх до збірних команд України дійсно є. З боку обласної влади необхідна підтримка в забезпеченні олімпійців спортивним інвентарем, лікарськими засобами, якісним харчуванням, та компенсації витрат за відрядження.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Кан звернув увагу на те, що рішенням сесії обласної ради, відповідно до комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2019 – 2023 роки, планується виділити близько 1 мільйона 900 тисяч гривень саме для підтримки спортсменів-олімпійців.

Автор: Якуніна Ганна, Управління інформаційної політики ХОДА

Інші новини

Інша мова