НОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ДЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

З 2018-2019 навчального року по всій Україні, в тому числі й на Сірогозщині стартувала «Нова українська школа» – ключова реформа Міністерства освіти і науки, яка спрямована на надання якісно нової освіти.

Відділ освіти, молоді та спорту спільно з органами влади та депутатським корпусом усіх рівнів прикладають чимало зусиль для успішної реалізації основних засад Нової української школи і у 2019-2020 навчальному році.

Однією з основних концептуальних засад реформування в рамках НУШ є створення сучасного освітнього середовища, яке сприяє різним формам роботи, мотивує до навчання.

Організація освітнього простору навчальних кабінетів потребує широкого використання нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання.

З метою успішної реалізації навчального процесу в Новій Українській Школі для учнів 1-х класів 2019/20 навчального року за рахунок залишків освітньої субвенції 2018 року придбано:

– телевізори, ламінатори на суму 131,9 тис. грн.;

– сучасні одномісні зручні парти, що виготовлені відповідно до чинних в Україні стандартів та осередки художньої творчості на суму 444,6 тис. грн.;

– дидактичний матеріал на суму 355,2 тис. грн. для реалізації інтегрованого навчання, організації групової ігрової, проектної і дослідницької діяльності.

Оформлення кабінету згідно з вимогами НУШ – клопітка та серйозна справа. Але чого тільки не зробиш заради того, аби майбутні першачки почували себе комфортно та з цікавістю бралися за кожну нову тему!

 

Інші новини

Інша мова