Херсонщина – приваблива цілий рік і це справжня перлина степової України, – Дмитро Бутрій

Херсонщина – унікальна територія для туризму, відпочинку та рекреації, яка має достатньо переваг для формування та розвитку потужного курортно-туристичного комплексу. Область має широкий вихід до Дніпровської водної магістралі і це єдина з областей України, яка має вихід одночасно до 2 теплих морів – Чорного та Азовського. На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій 13 червня під час прес-конференції, яка була присвячена відкриттю ХIV Фестивалю туристичної журналістики України.

Спілкуючись з учасниками Фестивалю він розповів, що саме на Херсонщині розташовані єдина в Європі природна пустеля – Олешківські піски та  найбільший у світі рукотворний ліс – 100 тис га.

«На території області 80 об’єктів природно-заповідного фонду національного, міжнародного та місцевого значення. Окрім ресурсів, якими обдарувала Херсонщину природа, в області є понад 5 тисяч об’єктів історико-культурної спадщини, серед яких легендарні Кам’янська та Олешківська Січі. І все це лише незначна частина того, що пропонує Херсонщина своїм гостям та туристам», – підкреслив Дмитро Бутрій.

Він також зазначив, що у життя втілюються різноманітні інфраструктурні проекти, які сприяють подальшому розвитку туризму на території області, зокрема, будівництво яхт-клубів, дельфінаріїв, аквапарків, готельно-апартаментних комплексів, бальнеологічних центрів, відновлення регулярних пасажирських перевезень та екскурсій по Дніпру тощо.

У свою чергу, заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь наголосив, що сьогодні Херсонщина є безсумнівно однією з найпривабливіших територій для відпочинку в Україні з інфраструктурою та індустрією гостинності, які активно розвиваються та інвестуються.

«За яскравими враженнями та неповторними емоціями за сезон в область приїжджає вже понад 3,5 млн гостей з Туреччини, Німеччини, Ізраїлю, США, Японії та інших країн світу. Але зростання турпотоків не є головною стратегічною метою,  в пріоритеті – створювати високі стандарти та безпеку туризму на Херсонщині, підвищувати рівень обслуговування та якості надання туристичних послуг, адже це автоматично сприятиме збільшенню рівня туристичних відвідувань, відповідно, й зростанню надходжень до бюджетів усіх рівнів від провадження туристичної діяльності», – підкреслив Андрій Балонь.

У своєму виступі, резюмуючи, директор Департаменту туризму та курортів облдержадміністрації Тетяна Волинець зазначила, що в області активно розвивається водний, сільський зелений, винний, екологічний, історико-культурний, гастрономічний та подієвий туризм.

«Туристичні пропозиції задовольняють попит на атмосферні тури на будь-який смак для будь-якої вікової категорії і в будь-яку пору року. Це  і кайтінг, і яхтинг, байдарки, прогулянки на квадроциклах, рибалка, полювання, театр під відкритим небом, відвідування «долини тюльпанів», подорожування козацькими шляхами та багато інших туристичних атракцій. Тож ми гостинно запрошуємо туристів та відпочиваючих до Херсонщини, де відпочинок буде незабутнім у будь-яку пору року!», – наголосила Тетяна Волинець.

Автор: Кухта Надія, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Інші новини

Інша мова