У Нижньосірогозькій ЗОШ продовжується заміна дверних блоків

Нижньосірогозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – найбільша у районі. За час свого існування віконні та дверні блоки давно вже потребували заміни, так як з часом погано утримували тепло.

Тож  у 2018 році за кошти державного бюджету у школі було проведено заміну дерев’яних віконних конструкцій на металопластикові.

У 2019 році в Нижньосірогозькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  проводяться роботи по заміні внутрішніх дверей та дверних блоків. Сучасні металево-пластикові конструкції вже встановлено у класних кімнатах та навчальних кабінетах, великих переходах, спортивному та актовому залах, санітарних вузлах та підсобних приміщеннях старого корпусу школи. На даний час ведуться роботи по заміні внутрішніх дверей у корпусі початкової школи. Дані роботи здійснюються за рахунок залишків коштів освітньої субвенції за 2018 рік.

Роботи йдуть дуже активно, тож  будуть закінчені вчасно і 1 вересня, після проведених енергозберігаючих заходів, учнів, їх батьків та трудовий колектив школи приємно здивує оновлений естетичний вигляд навчального закладу.

Інші новини

Інша мова