Здійснено перевірку щодо торгівлі в неустановлених для цього місцях

Питання контролю за несанкціонованою торгівлею залишається актуальним впродовж багатьох років. Кількість точок продажу з рук у невстановлених місцях особливо активізується у весняно-літній період.

15 серпня 2019 року представниками Нижньосірогозької районної державної адміністрації проведений спільний рейд з представниками Нижньосірогозької державної податкової інспекції Генічеського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Нижньосірогозької селищної ради, Нижньосірогозьким відділенням поліції Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області, управління Держпродспоживслужби в Нижньосірогозькому районі.

Під час проведення рейду складено проколи про адміністративне правопорушення щодо торгівлі в неустановлених для цього місцях.

Також перевірено наявність документів на право здійснення торгівлі на території ринку «Хортиця», а саме наявність реєстрації як сільськогосподарської діяльності або довідки встановленої форми сільської ради про наявність присадибної ділянки, за умови продажу власно вирощеної сільгосппродукції.

В ході рейду проведено роз’яснювальну роботу з реалізаторами сільгосппродукції.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Інші новини

Інша мова