Юрій Гусєв прагне реалізувати на Херсонщині пілотний проект щодо побудови нових доріг

Сьогодні, спілкуючись із представниками ЗМІ Херсонщини, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв розповів про стан доріг в області.

«Оцінюючи стан асфальтного покриття під час робочої поїздки до районів за минулий місяць, скажу, що він не є задовільним. Не було жодного населеного пункту, де б мені не задавали питання щодо ремонту доріг», – підкреслив очільник області.

Він також вказав на відсутність достатнього фінансування, що виділяється на ремонт дорожнього покриття, як з державного бюджету так і з обласного. Саме тому Юрій Гусєв звертався до представників Уряду із можливістю перерозподілу і додаткового виділення коштів на вирішення цієї проблеми.

Крім того, голова облдержадміністрації зазначив, що було виділено частину фінансування на ремонт двох балок дороги Т-04-03 у напрямку Мар’янське-Берислав, тому що там найбільш аварійні ділянки.

Юрій Гусєв підкреслив, що наразі триває робота із можливості залучення іноземного капіталу та міжнародних донорських організацій для акумулювання коштів на побудову нових доріг в Херсонській області.

«Тільки разом з небайдужими людьми на посадах, які готові брати відповідальність на місцях, ми зможемо щось змінити», – підсумовуючи зазначив голова обласної державної адміністрації.

Автор: Кухта Надія, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Інші новини

Інша мова