Обговорили шляхи вирішення проблеми погашення заборгованості за водопостачання

Тривають заходи з підготовки підприємств житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду. Фактором, який уповільнює даний процес є заборгованість за житлові комунальні послуги населенням. Станом на 01 серпня цього року населення заборгувало 193,298 тис.грн.

10 вересня 2019 року у залі засідань районної державної адміністрації відбулась нарада з керівниками сільських комунальних підприємств, у ході якої обговорили шляхи вирішення проблеми погашення заборгованості за водопостачання населенням.

Під час наради розглянули зміни в українському законодавстві, які врегульовують відносини між суб’єктами господарювання, що провадять господарську діяльність з централізованого водопостачання, водовідведення та споживачами цих послуг і опрацювали типовий договір, затверджений Постановою Кабінету Міністрів № 690 від 5 липня 2019 року, яким необхідно керуватись при переукладанні договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з усіма споживачами.

Інші новини

Інша мова