До кінця року на Херсонщині планується побудувати ще 6 амбулаторій

У грудні планується завершення будівництва 6 амбулаторій загальної сімейної медицини; ще 20 об’єктів відкриють свої двері до кінця 2020 року. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Козир під час селекторної наради, яку провів очільник Херсонщини Юрій Гусєв.

Як наголосив Юрій Гусєв, потрібно максимально ефективно діяти для того, щоб заплановані об’єкти були побудовані.

За словами Сергія Козиря, станом на 2 грудня 6 амбулаторій знаходяться у стані понад 85% готовності. Це Рубанівська, Токарівська, Ольгівська, Козацька, Зеленопідська, Магдалинівська амбулаторії.

«Головним питанням залишається підключення амбулаторій до мереж електропостачання. Проєктом передбачено лише тимчасове підключення будівельного майданчика. Також переважна більшість голів РДА та сільських/селищних рад не приділили належної уваги ремонту під’їздів та благоустрою прилеглих амбулаторій, не здійснювався контроль за наданням співфінансування. За результатами перевірок було виявлено невідпрацювання авансу такими підрядниками, як «Профбудсистем», «Мегабуд-БК», «Теплогазмережа». З цього питання подано позов до суду», – поінформував присутніх заступник голови облдержадміністрації.

Загалом, як повідомлено, на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості передбачено 187 млн грн, з яких 167 млн – на будівництво 26 амбулаторій, 13 млн – на забезпечення службовим автотранспортом, 6 млн – на придбання 64 комплектів телемедичного обладнання.

Автор: Ганна Скурту, прес-служба ХОДА

Інші новини

Інша мова