До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

01 грудня 2019 року відзначався Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Комунальний заклад «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (далі – Центр) провів низку заходів, присвячених цьому дню. Метою спеціалістів центру було привернути увагу громадськості до актуальних проблем, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією та її масштабів, сприяти формуванню толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих, донести до людей знання про те, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти. Адже, усвідомивши сьогоднішню реальність життя з ВІЛ, вони зможуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та лікувати тих, хто живе з ВІЛ, відверто, з повагою та розумінням.

В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом спеціалістами Центру на базі Нижньосірогозького районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Херсонській області проведено лекції із даної тематики для підоблікових пробації. Учасникам лекцій було роз`яснено, що означають поняття «ВІЛ-інфекція», «СНІД» , як вірус потрапляє в організм людини, шляхи передачі, а також, про умови за яких інфекція не передається. На базі шкільної бібліотеки Нижньосірогозького закладу ПЗСО було проведено лекцію для учнів 9 класу, спільно із комунальним закладом «Нижньосірогозька центральна районна бібліотека». З метою отримання учнями знань про ВІЛ/СНІД та вивчення їхнього ставлення до цієї проблеми учні пройшли анкетування.

Проведено вуличну акцію «Вільні, бо обізнані», спеціалісти Центру на центральній ринковій площі розповсюджували інформаційно-просвітницькі матеріали з даної тематики.

Всі ці заходи були проведені для того, щоб нагадати людям про цінність життя, необхідність турботи про своє здоров’я, привернути увагу до проблем ВІЛ-позитивних людей, які потребують нашої підтримки і розуміння.

Інші новини

Інша мова