На Херсонщині високі показники охоплення населення щепленням проти дифтерії

Про це під час селекторної наради повідомив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко. Зокрема, досягнуто високих показників щеплення проти дифтерії дітей старше 7 років – до 96%, старше 16 років – до 98,9%.

Також він наголосив, що пункти щеплення відкриті в усіх закладах охорони здоров’я. Зробити щеплення можна з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00, без запису. Також на Херсонщині забезпечено роботу пунктів та кабінетів щеплення у суботу до 18.00.

Крім того, організовано виїзд мобільних бригад медичних працівників до закладів освіти, забезпечено роботу тимчасових пунктів щеплення в закладах первинного рівня надання медичної допомоги та на підприємствах.

Під час селекторної наради голова облдержадміністрації Юрій Гусєв закликав керівників структурних підрозділів ОДА, голів РДА показати своїм прикладом, що вакцинація – це правильний шлях до створення колективного імунітету.

«На сьогоднішній день закуплено безпечні, якісні вакцини в достатній кількості. Давайте працювати над тим, щоб покращувати колективний імунітет в нашому суспільстві. На жаль, ті хвороби, які виникають у невакцинованих дітей, дуже часто призводять до летальних випадків», – зазначив Юрій Гусєв.

Автор: Вічкітова Ксенія, Департамент внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Інші новини

Інша мова