Підтримка сім’ї

Підтримка сім’ї

Організація оздоровлення та відпочинку дітей проводиться відповідно до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на 2016-2020 роки, затвердженої  рішенням VIII сесії  районної ради  сьомого скликання від 24 червня 2016 року № 153. Станом на 01 листопада 2019 року послугами оздоровлення та відпочинку в районі охоплено 1268 дітей, що становить 70,3 % від загальної кількості дітей шкільного віку в районі, з них послугами оздоровлення охоплено 742 дитини, послугами відпочинку – 526 дітей. 52,8 % оздоровлених дітей становлять діти пільгових категорій (669 дітей).

На відпочинок у пришкільних таборах в районному бюджеті були передбачені видатки в сумі 100,0 тис. грн., фактично профінансовано коштів на суму 100,0 тис. грн; у сільських, селищному бюджеті передбачено 200,0 тис. грн, фактично профінансовано 185,0 тис. грн.

На оздоровлення дітей в позаміських таборах у районному, селищному та сільських бюджетах на 2019 рік були передбачені видатки на суму 674,0 тис. грн, у т.ч. 100,0 тис. грн – на участь у «Дитячій Олімпіаді Херсонщини», 574,0 тис. грн – на закупівлю путівок в інших позаміських таборах.

Забезпечено оздоровленням у червні 16 дітей в ДОТ «Прибрежний» під час їх участі у «Дитячій Олімпіаді Херсонщини», з районного бюджету профінансовано 96,8 тис. грн.

Для організації оздоровлення дітей району в позаміських таборах управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації та сільськими, селищними радами були укладено договори з ДЗОВ «Приморський» (Генічеський район), відповідно до яких придбано 64 путівки, а також договір з ПП Де-Луко М.Ф. на перевезення дітей до табору і назад. Головним  критерієм відбору табору для оздоровлення дітей району було раціональне співвідношення якості надання та вартості оздоровчих послуг, вартість 1-ї путівки – 8160,00 грн. На закупівлю путівок та підвезення дітей до табору з районного, сільських та селищного бюджетів витрачено 536,6 тис. грн., з них з районного бюджету 275,0 тис. грн. – на закупівлю путівок, 25,0 тис. грн. – на перевезення дітей до позаміського табору; з сільських, селищного бюджетів – 236,6 тис. грн. Всі путівки надано дітям пільгових категорій, зокрема, дітям учасників АТО, дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування. Послуги оздоровлення в даному таборі отримали 64 дитини з 20 червня по 06 липня 2019 року.

Всього на оздоровлення та відпочинок за 10 місяців профінансовано 918,4 тис. грн коштів місцевих бюджетів (районного, селищного та сільських).

У районі забезпечено надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»; за січень-жовтень поточного року дану допомогу отримали 103 особи.

Протягом липня-жовтня 2019 року відбулось 3 засідання районної комісії щодо формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, утвореної у липні відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616. Рішеннями комісії затверджено районний список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають на квартирному обліку, для забезпечення житлом або виплати грошової компенсації у 2019 році, сформований відповідно до рішень виконкомів сільських (селищної) рад, у кількості 33 осіб; визначено потребу у призначенні грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення з метою придбання житла для 7 осіб з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Відповідні пропозиції щодо напрямів та обсягів спрямування субвенції з державного бюджету були подані до обласної комісії для розподілу субвенції. Обласною комісією  району виділено субвенцію на суму 561 523 грн. Рішенням районної комісії визначено 2 осіб, яким призначено грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла за рахунок субвенції з державного бюджету у розмірі 280 761,5 грн кожній. Кошти у повному обсязі перераховані на відкриті особами спеціальні рахунки в банківській установі. Особами проводиться пошук відповідного житла для його придбання.

Інша мова