Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

У січні-жовтні 2019 року з питання забезпечення технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами до управління звернулось 58 осіб, яким було видано 130 направлень. Управлінням було сформовано 59 договорів з підприємствами на забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації. Станом на 01 листопада 2019 року 39 договорів оплачено на суму 541,0 тис. грн, 7 договорів укладено на суму 49,3 тис. грн, 13 договорів перебувають у статусі «редагується». Згідно з укладеними договорами з початку року особи з інвалідністю отримали 85 засобів реабілітації, зокрема, 1 особа забезпечена електроскутером.

У поточному періоді видано 9 направлень на проходження дітьми з інвалідністю безкоштовного курсу реабілітації у комунальній установі «Херсонський обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Херсонської обласної ради». 2 дитини з інвалідністю внаслідок ДЦП пройшла курс реабілітації у реабілітаційних установах за кошти державного бюджету на суму 40,3 тис. грн.

8 осіб похилого віку за направленнями управління соціального захисту населення влаштовані до відділення стаціонарного догляду для постійного проживання комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Забезпечені у поточному періоді санаторно-курортним лікуванням 3 особи з інвалідністю внаслідок загального захворювання, у тому числі 1 особа – шляхом відшкодування закладу вартості санаторно-курортного лікування на суму 7,3 тис. грн Нарахована компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування і транспортне обслуговування автомобілів 4 особам з інвалідністю на суму 1,3 тис. грн.

Станом на 01 листопада 2019 року на території  району проживають 4 учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, яким виповнилось 90 і більше років, що стовідсотково отримують щомісячну стипендію. За рахунок селищного та сільських бюджетів у поточному періоді виплачено коштів на суму 11,3 тис. грн.

За рахунок коштів обласного бюджету здійснено виплату одноразової матеріальної допомоги 5 особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Другої світової війни, на загальну суму 5,1 тис. грн.

10 військовослужбовцям, звільненим зі строкової військової служби, надана грошова допомога на суму 18,0 тис. грн. Проведено відшкодування витрат на поховання 2 ветеранів війни на суму 5,7 тис. грн.

За рахунок коштів державного бюджету надано одноразову матеріальну допомогу 4 непрацюючим малозабезпеченим особам та особам з інвалідністю на суму 3,0 тис. грн. З метою забезпечення підтримки мешканців району, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок районного бюджету у звітному періоді надано матеріальну допомогу 122 особам на загальну суму 149,1 тис. грн.

Відповідно до районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки з початку року надано цільову адресну грошову допомогу для забезпечення лікуванням онкологічних хворих Нижньосірогозького району за рахунок коштів районного бюджету 9 особам на суму 240,0 тис. грн.

За рахунок коштів районного бюджету забезпечено пільговими медикаментами деякі категорії осіб на суму 4,8 тис. грн; надано ветеранам війни та праці послуги із зубопротезування на суму 34,9 тис. грн; придбано продукти лікувального харчування для дитини з інвалідністю, хворої на фенілкетонурію, на суму профінансовано 48,8 тис. грн. Також передбачені кошти на придбання слухових апаратів на суму 25,0 тис. грн (фінансування коштів не відбувалося).

Для здійснення фінансової підтримки районної ради ветеранів в районному бюджеті на 2019 рік передбачені кошти на суму 60,0 тис. грн. (профінансовано стовідсотково); районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) – на суму 15,5 тис. грн. (профінансовано стовідсотково).

За рахунок коштів сільських (селищної) рад у лютому до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 40 воїнам-інтернаціоналістам надана матеріальна допомога на загальну суму 47,5 тис. грн.

Інша мова