Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

У січні-лютому 2019 року з питання забезпечення технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації звернулося 13 осіб, яким було видано 29 направлень. Управлінням соціального захисту населення відкрито 12 договорів з підприємствами на забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації. Станом на 01 березня 2019 року 1 договір оплачено на суму 44,8 тис. грн., 1 договір перебуває у статусі «укладено» на суму 15,5 тис. грн., 10 договорів – у статусі «редагується». Згідно з укладеними договорами протягом січня-лютого 1 особа з інвалідністю отримала 2 засоби реабілітації.

Станом на 01 березня 2019 року на території  району проживає 5 учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, яким виповнилось 90 і більше років, яким стовідсотково призначено виплату щомісячної стипендії. За рахунок селищного та сільських бюджетів у поточному періоді виплачено коштів на суму 2,4 тис. грн.

З метою забезпечення підтримки мешканців району, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок районного бюджету у звітному періоді надано матеріальну допомогу 31 особі на загальну суму 32,6 тис. грн.

Для здійснення фінансової підтримки районної ради ветеранів в районному бюджеті на 2019 рік передбачені кошти на суму 35,0 тис. грн. (профінансовано на суму 9,0 тис. грн.); районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) – на суму 15,5 тис. грн. (профінансовано стовідсотково).

 

Інша мова