Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

У січні-серпні 2019 року з питання забезпечення технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації звернулось 42 особи, яким було видано 86 направлень (у тому числі за серпень – 3 особи, 9 направлень). Управлінням соціального захисту населення було сформовано 47 договорів з підприємствами на забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації (у тому числі у серпні – сформовано 0 договорів). Станом на 01 вересня 2019 року 38 договорів оплачено на суму 537,6 тис. грн (у тому числі протягом серпня – 4 договори на суму 4,6 тис. грн), 9 договорів перебувають у статусі «редагується» (з них сформовано у серпні – 0). Згідно з укладеними договорами протягом січня-серпня особи з інвалідністю отримали 83 засоби реабілітації, зокрема, 1 особа забезпечена електроскутером (у тому числі у серпні – 7 засобів).

У поточному періоді видано 5 направлень на проходження дітьми з інвалідністю безкоштовного курсу реабілітації у Херсонському обласному центрі соціальної реабілітації (у тому числі у серпні – 0). 1 дитина з інвалідністю внаслідок ДЦП пройшла курс реабілітації у реабілітаційній установі за кошти державного бюджету на суму 25,0 тис. грн (у тому числі протягом серпня – 0).

7 осіб похилого віку за направленнями управління соціального захисту населення влаштовані до відділення стаціонарного догляду для постійного проживання комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (у тому числі у серпні – 0).

Забезпечені у поточному періоді санаторно-курортним лікуванням 3 особи з інвалідністю внаслідок загального захворювання (у тому числі у серпні – 1 особа). Нарахована компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування і транспортне обслуговування автомобілів 4 особам з інвалідністю на суму 0,7 тис. грн (у тому числі у серпні – 0).

Станом на 01 вересня 2019 року на території  району проживають 4 учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, яким виповнилось 90 і більше років, що стовідсотково отримують щомісячну стипендію. За рахунок селищного та сільських бюджетів у поточному періоді виплачено коштів на суму 9,1 тис. грн (у тому числі у серпні – 1,1 тис. грн).

9 військовослужбовцям, звільненим зі строкової військової служби, нарахована та профінансована грошова допомога на суму 14,7 тис. грн (протягом серпня нарахування та фінансування не відбувалось). Проведено відшкодування витрат на поховання 2 ветеранів війни на суму 5,7 тис. грн (протягом серпня – 0).

За рахунок коштів державного бюджету надано одноразову матеріальну допомогу 1 непрацюючій малозабезпеченій особі на суму 0,7 тис. грн (протягом серпня – 0). З метою забезпечення підтримки мешканців району, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок районного бюджету у звітному періоді надано матеріальну допомогу 107 особам на загальну суму 124,8 тис. грн (протягом серпня – 5 осіб на суму 4,1 тис. грн).

Відповідно до районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки з початку року надано цільову адресну грошову допомогу для забезпечення лікуванням онкологічних хворих Нижньосірогозького району за рахунок коштів районного бюджету 9 особам на суму 240,0 тис. грн (у тому числі протягом серпня – 0).

У районному бюджеті на 2019 рік передбачені кошти на забезпечення пільговими медикаментами деяких категорій осіб на суму 30,0 тис. грн. (з початку року профінансовано 4,2 тис. грн, у тому числі за серпень – 1,5 тис. грн); на надання ветеранам послуг із зубопротезування – 42,0 тис. грн (профінансовано 28,0 тис. грн, у тому числі протягом серпня – 3,6 тис. грн); на придбання продуктів лікувального харчування для дитини з інвалідністю, хворої на фенілкетонурію, – 50,0 тис. грн (профінансовано 48,8 тис. грн, у тому числі у серпні – 48,8 тис. грн); на придбання слухових апаратів – 25,0 тис. грн (фінансування коштів не відбувалося).

Для здійснення фінансової підтримки районної ради ветеранів в районному бюджеті на 2019 рік передбачені кошти на суму 54,0 тис. грн. (профінансовано на суму 38,0 тис. грн, у тому числі протягом серпня – 9,7 тис. грн); районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) – на суму 15,5 тис. грн. (профінансовано стовідсотково у лютому).

За рахунок коштів сільських (селищної) рад у лютому до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 40 воїнам-інтернаціоналістам надана матеріальна допомога на загальну суму 47,5 тис. грн.

 

Інша мова