Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

У січні 2020 році з питання забезпечення технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами до управління звернулось 9 осіб, яким було видано 27 направлень. Управлінням отримано згоду 2 підприємств на виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, сформовано в Централізованому банку даних з проблем інвалідності 2 договори з підприємствами.

Станом на 01 лютого 2020 року на території  району проживають 4 учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, яким виповнилось 90 і більше років, що стовідсотково отримують щомісячну стипендію. За рахунок селищного та сільських бюджетів у січні виплачено коштів на суму 1,1 тис. грн.

З метою забезпечення підтримки мешканців району, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок районного бюджету у звітному періоді надано матеріальну допомогу 7 особам на загальну суму 11,8 тис. грн.

В районному бюджеті на 2020 рік передбачені кошти на забезпечення пільговими медикаментами деяких категорій осіб на суму 10,0 тис. грн (у звітному періоді фінансування не відбувалось); на надання ветеранам війни та праці послуг із зубопротезування на суму 42,0 тис. грн (фактично профінансовано у січні 3,7 тис. грн); на придбання продуктів лікувального харчування для дитини з інвалідністю, хворої на фенілкетонурію, на суму 50,0 тис. грн (у звітному періоді фінансування не відбувалось).

Для здійснення фінансової підтримки районної ради ветеранів в районному бюджеті на 2020 рік передбачені кошти на суму 40,0 тис. грн (у звітному періоді фінансування не відбувалося); районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) – на суму 15,0 тис. грн (у звітному періоді фінансування не відбувалося).

 

Інша мова