Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

У січні-квітня 2019 року з питання забезпечення технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації звернулася 31 особа, якій було видано 63 направлення. Управлінням соціального захисту населення відкрито 38 договорів з підприємствами на забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації. Станом на 01 травня 2019 року 7 договорів оплачено на суму 105,3 тис. грн., 6 договорів перебувають у статусі «укладено» на суму 65,7 тис. грн., 15 договорів – у статусі «редагується». Згідно з укладеними договорами протягом січня-квітня особи з інвалідністю отримали 12 засобів реабілітації.

У поточному періоді видано 1 направлення на проходження дитини з інвалідністю безкоштовного курсу реабілітації у Херсонському обласному центрі соціальної реабілітації. 6 осіб похилого віку влаштовано до відділення стаціонарного догляду для постійного проживання комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Станом на 01 квітня 2019 року на території  району проживає 4 учасники бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, яким виповнилось 90 і більше років, яким стовідсотково призначено виплату щомісячної стипендії. За рахунок селищного та сільських бюджетів у поточному періоді виплачено коштів на суму 4,7 тис. грн.

5 військовослужбовцям, звільненим зі строкової військової служби, нарахована грошова допомога на суму 8,3 тис. грн, з початку року 1 військовослужбовцю допомога профінансована на суму 1,6 тис. грн.

З метою забезпечення підтримки мешканців району, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок районного бюджету у звітному періоді надано матеріальну допомогу 70 особам на загальну суму 72,2 тис. грн.

У районному бюджеті на 2019 рік передбачені кошти на забезпечення пільговими медикаментами деяких категорій осіб на суму 30,0 тис. грн. (використання коштів не відбувалося); на надання ветеранам послуг із зубопротезування – 42,0 тис. грн. (з початку року профінансовано 10,5 тис. грн.); на придбання продуктів лікувального харчування для дитини з інвалідністю, хворої на фенілкетонурію, – 50,0 тис. грн. (використання коштів не відбувалося).

Для здійснення фінансової підтримки районної ради ветеранів в районному бюджеті на 2019 рік передбачені кошти на суму 54,0 тис. грн. (профінансовано на суму 19,5 тис. грн); районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) – на суму 15,5 тис. грн. (профінансовано стовідсотково).

 

Інша мова