Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

У поточному періоді видано 6 направлень на проходження дітьми з інвалідністю безкоштовного курсу реабілітації у Херсонському обласному центрі соціальної реабілітації. 13 осіб похилого віку влаштовано до відділення стаціонарного догляду для постійного проживання комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

За рахунок коштів державного бюджету надано одноразову матеріальну допомогу непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю 11 особам на загальну суму 7,9 тис. грн. За рахунок селищного та сільських бюджетів надано адресну грошову допомогу 37 особам з інвалідністю I групи та сім′ям, в яких виховуються діти з інвалідністю на загальну суму 18,8 тис. грн.

Забезпечено у поточному періоді санаторно-курортним лікуванням 3 осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання. Проведено нарахування компенсації за невикористане санаторно-курортне лікування 2 особам з інвалідністю на суму 0,5 тис. грн. Нарахована компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування і транспортне обслуговування автомобілів 5 особам з інвалідністю на суму 1,6 тис. грн.

У звітному році з питання забезпечення технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами до управління звернулося 33 особи, яким було видано 86 направлень. Фактично протягом січня-березня поточного року 11 осіб отримали 26 засобів реабілітації (за старим порядком). Протягом травня-грудня управлінням укладено 22 договори з підприємствами на забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, які стовідсотково оплачені на загальну суму 235,5 тис. грн. Згідно з укладеними договорами 29 осіб з інвалідністю отримали 83 засоби реабілітації.

Станом на 01 січня 2019 року на території  району проживає 5 учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, яким виповнилось 90 і більше років, яким стовідсотково призначено виплату щомісячної стипендії. За рахунок коштів сільських (селищного) бюджетів з початку року виплачено щомісячну стипендію на суму 15,7 тис. грн. У травні до Дня Перемоги за рахунок сільських (селищного) бюджетів та спонсорської допомоги ветеранам війни району надано матеріальну допомогу на загальну суму 60,7 тис. грн.

24 військовослужбовцям, звільненим зі строкової військової служби, профінансована грошова допомога на загальну суму 45,0 тис. грн. Проведено відшкодування витрат на поховання 3 учасників бойових дій на суму 7,1 тис. грн.

З метою забезпечення підтримки мешканців району, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок районного бюджету у звітному періоді надано матеріальну допомогу 128 особам на загальну суму 103,9 тис. грн.

За рахунок коштів районного бюджету на 2018 рік профінансовано кошти на забезпечення пільговими медикаментами деяких категорій осіб на суму 25,4 тис. грн.; на надання ветеранам послуг із зубопротезування – 31,3 тис. грн.; на придбання продуктів лікувального харчування для дитини з інвалідністю, хворої на фенілкетонурію, – 44,6 тис. грн.

Для здійснення фінансової підтримки Нижньосірогозької районної організації ветеранів війни та праці в районному бюджеті на 2018 рік були передбачені кошти на суму 35,0 тис грн. (профінансовано стовідсотково), районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) –  на суму 8,0 тис. грн. (профінансовано стовідсотково).

 

Інша мова