Соціальні допомоги

Соціальні допомоги

Станом на 01 травня 2019 року на обліку в районі перебуває 966 сімей з дітьми та малозабезпечених сімей. Протягом січня-квітня надійшло 415 звернень щодо призначення всіх видів державної допомоги, призначено 444 допомоги.

Малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю протягом січня-квітня 2019 року профінансовано коштів на суму 7303,9 тис. грн, у тому числі за рахунок коштів районного бюджету – на надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, на суму 36,5 тис. грн. Заборгованість по виплаті державних соціальних допомог відсутня.

Протягом січня-квітня 2019 року в районі за призначенням житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива звернулись 1294 особи. Станом на 01 квітня 2019 року опрацьовано 987 заяв (76,3 % до звернень), призначено субсидію 932 особам (у тому числі у 99 осіб – перевищення доходів), відмовлено 55 особам. 307 справ перебувають в опрацюванні.

Державним соціальним інспектором управління постійно перевіряється цільове використання коштів державного бюджету, спрямованих на виплату державних соціальних допомог. З метою підтвердження права громадян на призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій державним соціальним інспектором протягом січня-квітня проведено 391 обстеження сімей; 57 вибіркових перевірок правильності призначення допомог, 57 перевірок достовірності інформації про доходи отримувачів допомог; 2 перевірки внутрішньо переміщених осіб. Виявлено 16 випадків подання недостовірної інформації про доходи. До державного бюджету з початку року громадянами повернуто 62,4 тис. грн неправомірно отриманих коштів.

 

Інша мова