Соціальні допомоги

Соціальні допомоги

Станом на 01 листопада 2019 року на обліку в районі перебуває 928 сімей з дітьми та малозабезпечених сімей. Протягом січня-жовтня надійшло 943 звернення щодо призначення всіх видів державної допомоги, призначено 1037 допомог.

Малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю протягом січня-жовтня 2019 року профінансовано коштів на суму 19181,4 тис. грн, у тому числі за рахунок коштів районного бюджету – на надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, на суму 91,7 тис. грн. Заборгованість по виплаті державних соціальних допомог відсутня.

Станом на 01 листопада 2019 року в районі за призначенням житлової субсидії звернулись 1365 осіб. Опрацьовано 1354 заяв (99,2 % до звернень), призначено субсидію 1015 особам, не призначено субсидію у звʼязку з перевищенням доходів 135 особам, відмовлено у призначені субсидії 204 особам. 11 справ перебувають в опрацюванні.

З початку року проведено нарахування субсидії на загальну суму 4130,6 тис. грн, з них 3180,0 тис. грн – на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, 950,6 тис грн – на оплату житлово-комунальних послуг. За 10 місяців профінансовано субсидію на придбання скрапленого газу та твердого палива на загальну суму 3217,6 тис. грн.

Державним соціальним інспектором управління постійно перевіряється цільове використання коштів державного бюджету, спрямованих на виплату державних соціальних допомог. З метою підтвердження права громадян на призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій державним соціальним інспектором протягом січня-жовтня проведено 603 обстеження сімей; 222 вибіркові перевірки правильності призначення допомог, 334 перевірки достовірності інформації про доходи отримувачів допомог; 9 перевірок внутрішньо переміщених осіб. Виявлено 57 випадків подання недостовірної інформації про доходи. До державного бюджету з початку року громадянами повернуто 161,5 тис. грн неправомірно отриманих коштів.

З метою здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства про пенсійне забезпечення з початку року зроблено 120 перевірок в органах Пенсійного фонду України, під час яких перевірені 290 справ з використанням доступу до програмного забезпечення «Централізована підсистема Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України «Призначення та виплата пенсій  на базі електронної пенсійної справи» в частині перегляду електронної пенсійної справи, 182 справи на виплату допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера; порушень не виявлено.

Інша мова