Соціальні допомоги

Соціальні допомоги

Станом на 01 березня 2019 року на обліку в районі перебуває 922 сімʼї з дітьми та малозабезпечені сімʼї. Протягом січня-лютого надійшло 223 звернення щодо призначення всіх видів державної допомоги, призначено 249 допомог.

Малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю протягом січня-лютого 2019 року профінансовано коштів на суму 3583,2 тис. грн., у тому числі за рахунок коштів районного бюджету – на надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, на суму 18,1 тис. грн. Заборгованість по виплаті державних соціальних допомог відсутня.

Протягом січня-лютого 2019 року в районі за призначенням житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива звернулись 976 осіб. Станом на 01 березня 2019 року опрацьовано 137 заяв (14,0 % до звернень), призначено субсидію 137 особам (у тому числі у 2 осіб – перевищення доходів). 839 справ перебувають в опрацюванні..

Державним соціальним інспектором управління постійно перевіряється цільове використання коштів державного бюджету, спрямованих на виплату державних соціальних допомог. З метою підтвердження права громадян на призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій державним соціальним інспектором протягом січня-лютого проведено 84 обстеження сімей; 45 вибіркових перевірок правильності призначення допомог, 1 перевірка достовірності інформації про доходи отримувачів допомог; 2 перевірки внутрішньо переміщених осіб. Виявлено 9 випадків подання недостовірної інформації.

 

Інша мова