Соціальні допомоги

Станом на 01 лютого 2020 року на обліку в районі перебуває 898 сімей з дітьми та малозабезпечених сімей. Протягом січня 2020 року до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації надійшло 90 звернень щодо призначення всіх видів державної допомоги, призначено 102 допомоги.

Малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю протягом січня 2020 року профінансовано коштів на суму 1588,9 тис. грн, у тому числі за рахунок коштів районного бюджету – на надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, на суму 14,7 тис. грн. Заборгованість по виплаті державних соціальних допомог відсутня.

Протягом січня 2020 року в районі за призначенням житлової субсидії звернулась 481 особа. Справи перебувають в опрацюванні до отримання інформації про доходи з органів ДФС.

Державним соціальним інспектором управління постійно перевіряється цільове використання коштів державного бюджету, спрямованих на виплату державних соціальних допомог. З метою підтвердження права громадян на призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій державним соціальним інспектором проведено 18 обстежень сімей; 24 вибіркові перевірки правильності призначення допомог, 5 перевірок достовірності інформації про доходи отримувачів допомог; 1 перевірка внутрішньо переміщених осіб.

З метою здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства про пенсійне забезпечення зроблено 12 перевірок в органах Пенсійного фонду України, під час яких перевірені 9 справ з використанням доступу до програмного забезпечення «Централізована підсистема Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України «Призначення та виплата пенсій  на базі електронної пенсійної справи» в частині перегляду електронної пенсійної справи, 15 справ на виплату допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера; порушень не виявлено

Інша мова