Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Територіальний центр  соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

З метою забезпечення якісного соціального обслуговування та надання соціальних послуг в районі працює комунальна установа «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Станом на 01 вересня 2019 року в територіальному центрі перебувають на обслуговуванні 1349 осіб.

У структурі територіального центру функціонують відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування та відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Першопокровка. Всього територіальним центром надається 57 видів соціальних послуг, це послуги: соціальних робітників, які допомагають у веденні домашнього господарства, медичної сестри, послуги по ремонту будівель, послуги перукаря, послуги з прання та інші.

Протягом січня-серпня 2019 року територіальним центром проведено 335 обстежень одиноких та одиноко проживаючих громадян, визначено потребу громадян в одержанні соціально-побутових послуг на платній та безоплатній основі. Взято на обслуговування 56 осіб, знято з обслуговування – 57 осіб. З початку року територіальним центром надано 42651 безкоштовну послугу (у тому числі протягом серпня – 5286) та 1411 платних послуг (у тому числі протягом серпня – 64).

В районному бюджеті на 2019 рік передбачені видатки на утримання територіального центру (загальний фонд) на загальну суму 3945,3 тис. грн. Профінансовано за 8 місяців 2019 року коштів на суму 2616,7 тис. грн (у тому числі за серпень – 367,5 тис. грн.).

На спеціальний рахунок територіального центру за січень-серпень надійшло коштів на загальну суму 230,8 тис. грн (це – кошти від надання платних соціальних послуг та надходження з органів Пенсійного фонду України (пенсія пенсіонерів, які перебувають у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання), у тому числі протягом серпня – 39,8 тис. грн. Касові видатки за 8 місяців 2019 року становлять 211,9 тис. грн (у тому числі за серпень – 29,6 тис. грн.).

 

Інша мова