Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Територіальний центр  соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

З метою забезпечення якісного соціального обслуговування та надання соціальних послуг в районі працює комунальна установа «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Станом на 01 травня 2019 року в територіальному центрі перебувають на обслуговуванні 1366 осіб.

У структурі територіального центру функціонують відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування та відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Першопокровка. Всього територіальним центром надається 57 видів соціальних послуг, це послуги: соціальних робітників, які допомагають у веденні домашнього господарства, медичної сестри, послуги по ремонту будівель, послуги перукаря, послуги з прання та інші.

Протягом січня-квітня 2019 року територіальним центром проведено 92 обстеження одиноких та одиноко проживаючих громадян, визначено потребу громадян в одержанні соціально-побутових послуг на платній та безоплатній основі. Взято на обслуговування 17 осіб, знято з обслуговування – 21 особу. З початку року територіальним центром надано 22555 безкоштовних послуг та 734 платні послуги.

У територіальному центрі працюють 6 клубів для літніх людей: «Надвечір’я», «Спілкування», «Рукодільниця», «Настольные игры для душевной компании», «Ветеран», «Сінема».

 

Інша мова