Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Територіальний центр  соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

З метою забезпечення якісного соціального обслуговування та надання соціальних послуг в районі працює комунальна установа «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Станом на 01 листопада 2019 року в територіальному центрі перебувають на обслуговуванні 1362 особи.

У структурі територіального центру функціонують відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування та відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Першопокровка. Всього територіальним центром надається 57 видів соціальних послуг, це послуги: соціальних робітників, які допомагають у    веденні домашнього господарства, медичної сестри, послуги по ремонту будівель, послуги перукаря, послуги з прання та інші.

Протягом січня-жовтня 2019 року територіальним центром проведено 370 обстежень одиноких та одиноко проживаючих громадян, визначено потребу громадян в одержанні соціально-побутових послуг на платній та безоплатній основі. Взято на обслуговування 76 осіб, знято з обслуговування – 68 осіб. З початку року територіальним центром надано 53873 безкоштовних послуги та 1725 платних послуг.

В районному бюджеті на 2019 рік передбачені видатки на утримання територіального центру (загальний фонд) на загальну суму 3945,3 тис. грн. Профінансовано за 10 місяців 2019 року коштів на суму 3306,0 тис. грн.

На спеціальний рахунок територіального центру за січень-жовтень надійшло коштів на загальну суму 305,1 тис. грн (це – кошти від надання платних соціальних послуг та надходження з органів Пенсійного фонду України (пенсія пенсіонерів, які перебувають у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання). Касові видатки за 10 місяців 2019 року становлять 285,5 тис. грн.

Інша мова