Заробітна плата та зайнятість населення

Заробітна плата та зайнятість населення

Управлінням дійснюється постійний моніторинг стану оплати праці та своєчасної виплати заробітної плати. За статистичними даними середньомісячна заробітна плата штатного працівника в районі за ІV квартал 2018 року становить 7407,00 грн., що на 3.3 % менше за середньообласний показник (7663.00 грн.) та у 2 рази більше за розмір мінімальної заробітної плати (3723 грн.).

З метою посилення державного контролю за своєчасністю і повнотою оплати праці в районі діє тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у звітному періоді проведено 2 засідання тимчасової комісії.

За статистичними даними станом на 01 лютого 2019 року та за оперативними даними станом на 01 березня 2019 року заборгованість із виплати заробітної плати в районі відсутня.

У звітному періоді проведено 2 засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, відповідно до рішення якого затверджено план заходів по легалізації робочих місць та заробітної плати на 2019 рік; проаналізовано стан виконання завдання Програми зайнятості населення Нижньосірогозького району до 2020 за 2018 рік; здійснено 2 рейди, перевірено 10 роботодавців, виявлено 15 нелегальних працівників, які стовідсотково працевлаштовані. 123 особи працевлаштовані на новостворені робочі місця.

 

 

Інша мова