Заробітна плата та зайнятість населення

Заробітна плата та зайнятість населення

Управлінням дійснюється постійний моніторинг стану оплати праці та своєчасної виплати заробітної плати. За статистичними даними середньомісячна заробітна плата штатного працівника в районі за ІV квартал 2018 року становить 7407,00 грн, що на 3,3 % менше за середньообласний показник (7663,00 грн) та у 2 рази більше за розмір мінімальної заробітної плати (3723 грн).

З метою посилення державного контролю за своєчасністю і повнотою оплати праці в районі діє тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у звітному періоді проведено 3 засідання тимчасової комісії.

За статистичними даними станом на 01 квітня 2019 року та за оперативними даними станом на 01 травня 2019 року заборгованість із виплати заробітної плати в районі відсутня.

У звітному періоді проведено 4 засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, відповідно до рішення яких затверджено план заходів по легалізації робочих місць та заробітної плати на 2019 рік; проаналізовано стан виконання завдання Програми зайнятості населення Нижньосірогозького району до 2020 за 2018 рік; здійснено 6 рейдів, перевірено 30 роботодавців, виявлено 45 нелегальних працівників, працевлаштована 45 осіб.

 

Інша мова