Визначено пріоритети роботи на новий рік

У перший робочий день, 02 січня 2019 року, голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович провів апаратну нараду з керівниками районних служб, установ та організацій, під час якої визначили пріоритетні питання, яким необхідно приділити особливу увагу, під час роботи у новому році.

Павло Семенович зазначив, що у минулому році було багато зроблено, втілено ряд проектів та планів і все це завдяки спільним зусиллям органів влади району, виконавчої влади, громад сільських рад та великій підтримці народного депутата України Хланя Сергія Володимировича та голови обласної державної адміністрації Гордєєва Андрія Анатолійовича.

«У району є перспектива та для цього треба добре попрацювати. Розпочато новий рік, тож з новими силами візьмемся за вирішення важливих питань, від яких залежить розвиток Нижньосірогозького району та благополуччя громадян.» – сказав голова районної державної адміністрації.  Він зауважив, що треба працювати по-новому і в пріоритет поставити, перш за все, потреби простих людей – мешканців населених пунктів району.

«Основний потенціал району складається з сільського господарства, тож треба приділити особливу увагу відпрацюванню та втіленню державних програм по відновленню тваринництва, відшкодуванню кошт за придбання техніки та других програм, які направлені на розвиток агропромислового комплексу» – зазначив Павло Семенович.

Крім того, він акцентував увагу присутніх на тому, що в пріоритеті у новому році залишається реформування медицини та освіти. «Багато зроблено з цих питань. Втілюється реформа освітньої галузі. У 2018 році у всіх населених пунктах району відкрились перші класи згідно державної Програми «Нова Українська школа». Реформовано первинну медицину ланку, заключено декларації між лікарем та пацієнтом, в районі працює державна програма «Доступні ліки». Попереду реформування вторинної медичної ланки. Та наряду зі змінами в структурі, треба міняти підходи в роботі і це, у першу чергу, стосується налаштування зв’язку між лікарем та пацієнтом.» – зауважив голова районної державної адміністрації.

Також Павло Семенович зазначив: «Район уже два роки приймає участь у державній програмі по придбанню житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яку ініціював Президент України. Згідно даної програми у 2017 було придбано дві та у 2018 році – три квартири для дітей сиріт. Дана програма дієва та дуже необхідна для дітей, у яких немає підтримки батьків, тому у 2019 році треба спрацювати з даного питання».

Під час наради обговорили плани роботи й з інших питань: про надходження до бюджету та про погашення податкового боргу, про виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нових амбулаторій та на ремонт доріг, про придбання техніки для утримання доріг, про роботу місцевих відділень «Укрпошти» та недопущення скорочень робітників поштових відділень.

Інші новини

Інша мова