На селекторній нараді обговорено зміни в порядку надання житлових субсидій

05 листопада заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді, яка відбулася під керівництвом Міністра соціальної політики України Андрія Реви. Головною темою наради стало роз’яснення механізму надання житлової субсидії в готівковій формі.

В ході заходу, повідомлено, що з 1 березня 2019 року запроваджується надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам. Зокрема, це застосовуватиметься до одержувачів, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період починаючи з жовтня-грудня 2018 року.

Також Андрій Рева зазначив, що основною перевагою монетизації субсидій буде стимулювання громадян заощаджувати кошти субсидії для можливості використати остаток суми на свій розсуд.

Слід зазначити, що станом на 01 лютого 2019 року безготівкову субсидію на житлово-комунальні послуги нараховано на загальну суму 141,1 млн грн. На теперішній час програмою субсидій користуються 86414 домогосподарств області, або 21%.

 

Автор: Аліна Кобець , Управління інформаційної політики ХОДА

Інші новини

Інша мова