Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

25 лютого робочий тиждень для керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, установ і організацій, за традицією, розпочався з апаратної наради, яку провів голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович. У нараді також прийняли участь голова районної ради Яців Іван Григорович, перший заступник голови райдержадміністрації Полуекто Оксана Миколаївна, заступник голови райдержадміністрації С’єдіна  Ольга Валентинівна, селищний голова Грушко Олександр Федорович.

Голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович підвів підсумки роботи за минулий тиждень та  накреслив плани на найближчий час.

Під час апаратної наради говорили про виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво лікарських амбулаторій та нарахування субсидій, про весняний призов громадян на строкову військову службу  та про організацію концертних програм районним і сільськими будинками культури, про роботу з легалізації робочих місць та розробку районних програм по боротьбі з онкологічними захворюваннями і «Безпечне місто», яка забезпечить безпеку проживання місцевого населення, про благоустрій прилеглих територій та виконання розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації.

На апаратній нараді піднімалися й інші питання, які потребують вирішення, по деяким з них заслуховувались керівники районних служб та організацій.

Інші новини

Інша мова