Відбулось засідання координаційної ради з питань фізичної культури та спорту Херсонщини

11 квітня відбулася координаційна рада з питань розвитку фізичної культури і спорту в області за участі першого заступника голови обласної держаної адміністрації Дмитра Бутрія.

Вів засідання заступник голови ОДА Андрій Балонь. Розпочинаючи роботу, він наголосив, що метою зустрічі є затвердження кандидатур на отримання стипендій за результатами спортивних досягнень у 2018 році. Розгляд рейтингових показників області з різних видів спорту та обговорення питання щодо матеріально-технічного забезпечення кращих спортсменів області для підготовки їх до міжнародних змагань з метою отримання ліцензій для участі в літніх Олімпійських іграх 2020 року.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Юрій Кан поінформував присутніх щодо визначення кандидатів на призначення стипендій у 2019 році відповідно до Програми щодо запровадження обласних стипендій.

Члени координаційної ради визначили кандидатів за трьома категоріями спортсменів: елітної групи, тренерів спортсменів елітної групи, спортсменів з олімпійських видів спорту провідної групи, спортсменів з неолімпійських видів спорту та спортсменів з параолімпійських та дефлімпійських видів спорту.

Учасники засідання ознайомилися з результатами виступів спортсменів Херсонської області на офіційних змаганнях всеукраїнського і міжнародного рівня у минулому році відповідно до рейтингових показників, затверджених наказами Міністерства молоді та спорту України від 01 лютого 2019 року № 539 та від 05 лютого 2019 року № 573.

Також було розглянуто питання щодо матеріально-технічного забезпечення кращих спортсменів області та підготовки їх до міжнародних змагань з метою отримання ліцензій для участі в літніх Олімпійських іграх 2020 року.

Члени координаційної ради наголосили, що кращих спортсменів області необхідно забезпечити сучасним спортивним інвентарем, а саме, човнами, веслами для веслування академічного, байдарками тощо.

Під час заходу зазначалося, що цього року в Херсонській школі вищої спортивної майстерності Херсонської обласної ради заплановано проведення ремонту спортивного залу загально-фізичної підготовки, футбольного майданчика, харчоблоку, покрівлі ігрового спортивного залу, завершення ремонту гуртожитку (4220 тис. грн) та оновлення меблів (598,2 тис. грн).

Окрім того, комплексною програмою розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2019 – 2023 роки, затвердженою рішенням обласної ради від 14 грудня 2018 року № 1094, передбачено у 2019 році поліпшення матеріально-технічної бази комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради за наступними напрямками (ремонт будівель і спортивних споруд – 4420,0 тис грн і придбання обладнання та інвентарю, спортивного одягу, взуття та аксесуарів загального і спеціального призначення – 5899,5 тис грн).

Зважаючи на те, що фактичних коштів на утримання спортивних об’єктів Херсонщини з обласного бюджету не виділялося, координаційна рада з питань розвитку фізичної культури і спорту в області запропонувала винести на сесію обласної ради питання щодо виділення коштів з обласного бюджету за напрямками, передбаченими комплексною програмою розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2019 – 2023 роки.

Автор: Якуніна Ганна, Управління інформаційної політики ХОДА

Інші новини

Інша мова