Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

02 травня голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович за участю першого заступника голови райдержадміністрації Полуекто Оксани Миколаївни, заступника голови райдержадміністрації С’єдіної Ольги Валентинівни, заступника голови районної ради Дашковського Сергія Вікторовича, провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій.

Розпочинаючи нараду Павло Семенович представив присутнім нового керівника комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гомон Оксану Володимирівну. Він побажав їй успіхів у вирішенні проблемних питань, досягненні позитивних результатів у виконанні урядових програм та втілені завдань, які стоять перед медиками по реформуванню закладів охорони здоров’я першого рівня.

У ході апаратної наради голова районної державної адміністрації підбив підсумки виконання доручень, наданих на попередніх апаратних нарадах та обговорив з керівниками районних служб нагальні питання, які потребують вирішення. З окремих питань заслуховувались керівники районних служб.

Обговорили стан впровадження медичної реформи на території району, будівництва нової амбулаторії на території села Верби та оформлення документів на відведення земельних ділянок під будівництво амбулаторій в селах Нижні Торгаї, Новоолександрівка та Верхні Сірогози. Голова районної державної адміністрації зазначив, що на території району планувалося збудувати п’ять нових амбулаторій, оснащених сучасним обладнанням і автомобілем, але депутатами Першопокровської сільської ради було прийнято рішення про відмову в будівництві амбулаторії на території сільської ради. Прикро, адже це кардинально нові, комфортні та модерні заклади «первинки», загальною вартістю близько 6 млн.грн., до того ж, за кошти державного бюджету.

Говорили також про благоустрій територій, наповнення бюджету та сплату акцизного податку, про державну фінансову підтримку та участь сільськогосподарських підприємств району в таких програмах, підготовку до літнього відпочинку дітей та їх оздоровлення, про роботу водонапірних свердловин у літній період та санітарний стан башт і свердловин, нарахування та виплату соціальних допомог.

Розглядаючи освітню сферу, заступник голови районної державної адміністрації С’єдіна Ольга Валентинівна зазначила, що для забезпечення нового освітнього простору «Нової Української Школи» отримано новий дидактичний матеріал та 24 телевізори, 7 ламінаторів, 130 клмплектів меблів, 14 столів для вчителя. Степненська ЗОШ отримала 6 нових комп’ютерів та один ноутбук, Нижньоторгаївська ЗОШ – 9 комп’ютерів та 3 ноутбука. Крім того, відремонтовано 2 шкільних автобуса, у Нижньосірогозькій ЗОШ проведено заміну 111 вікон на металопластикові. «Всі школи району утеплені та в них замінено вікна. Залишилось провести ремонти покрівель» – підсумувала Ольга Валентинівна.

Голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович зауважив, що проведено велику роботу завдяки народному депутату України Хлань Сергію Володимировичу. Одне із значних досягнень, це будівництво у селищі Нижні Сірогози очисних споруд, яке на сьогодні ще триває. На його будівництво було виділено 6 млн.грн з державного бюджету. Попереду – будівництво Іванівського водогону, для будівництва якого вже виділено з державного бюджету 50 млн.грн.

За результатами обговорення, головою районної державної адміністрації були видані відповідні доручення.

Інші новини

Інша мова