Тривають роботи по впровадженню проекту «Реконструкція каналізаційної системи смт Нижні Сірогози, Херсонської області».

Голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович тримає на постійному контролі стан впровадження проектів на території району. Наразі  тривають роботи по впровадженню проекту «Реконструкція каналізаційної системи смт Нижні Сірогози,  Херсонської області». На сьогодні вже обладнано каналізаційно-насосну станцію та камеру резервуара накопичувача. Паралельно ведуться роботи по облаштуванню дренажного поля, яке буде приймати очищенні та відстояні стічні води.

Він дозволить очищувати стічні води до нормативних показників за всіма параметрами. На спорудах використовуватимуть закриту технологію очищення, яка передбачає механічне та біологічне очищення стічних вод. Перевагами цього методу є компактність, висока ефективність та економічність.

Забезпечення селища очисними спорудами для забезпечення очищення стічних каналізаційних вод, є одним із пріоритетних і життєво необхідних напрямів розвитку селища. Тож розуміючи всю важливість та необхідність реконструкції каналізаційної системи у селищі Нижні Сірогози, яка на даний час знаходиться у зношеному стані, за сприяння народного депутата України Хланя Сергія Володимировича даний проект вдалося включити до переліку проектів, які фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Очікуваними результатами від впровадження проекту є сприяння покращенню роботи каналізаційної мережі селища, якості очистки стоків та екологічного стану навколишнього природного середовища.

Інші новини

Інша мова