Херсонщина – для чесних інвестицій

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв обговорюючи впровадження цілей сталого розвитку на регіональному рівні під час стратегічної сесії, якою розпочав свою діяльність агропромисловий захід півдня України – Форум «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН -2019».

Він підкреслив, що зацікавлений у залученні в регіон «чесних» інвестицій.

«Я буду працювати кожного дня для того, щоб залучати в область чесні інвестиції. Якщо люди хочуть інвестувати, платити податки, створювати робочі місця в області, вони є бажаними в нашій області. З цією метою ми змінюємо діючу систему і запроваджуємо модель нового, відкритого спілкування з людьми. У нас є підтримка Президента, і ми будемо змінювати систему довіри, щоб люди не боялися говорити правду і були впевнені, що їх почують», – наголосив Юрій Гусєв.

Присутня на заході в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева зазначила, що форум відкриває великі можливості не тільки для інвесторів, а й для аграріїв:

«Треба працювати над тим, щоб малі фермери розвивалися, отримували підтримку держави і знаходили для себе інструменти для зростання і виходу на іноземні ринки. Це все є тут – на форумі Агропорт. Бажаю усім знайти конкретні шляхи налагодження співпраці держави і бізнесу».

У свою чергу, генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський наголосив, що розвиток регіону, залучення до нього інвестицій, створення робочих місць залежить від обласної влади, яка має бути в цьому зацікавленою.

Про адаптацію сільського господарства до змін клімату розповів  Міжнародний консультант регіонального офісу для Європи та Центральної Азії Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Михайло Малков.

Також ділилися досвідом про інфраструктурні та інноваційні рішення для АПК півдня лідери ведучих підприємств Херсонщини, такі, як ТОВ СП «Нібулон», компанія «AGROFUSION», ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон», ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», ТОВ  “АГРОБІЗНЕС”, ДУ «Офіс з просування експорту України» та інші.

Автор: Вікторія Шовкопляс , Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Інші новини

Інша мова