Під час Агропорту обговорили перспективу створення Офісу КНР у Херсоні

18 липня в рамках форуму «Агропорт Південь Херсон – 2019» голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв провів зустріч з радником з торгово-економічних питань Посольства КНР в Україні  паном Лю Цзюнь, Аташе Посольства КНР в Україні пані Лю Хуей та паном Чжан Фен.

Разом з секретарем Національної інвестиційної ради Давидом Арахамія очільник Херсонщини  ознайомив китайську делегацію з інвестиційним потенціалом області та наголосив, що ідея зі створенням в області Офісу КНР буде підтримана зі сторони обласної влади.

«Залучення інвестицій – наш пріоритет. Маю бажання, щоб після кожного вашого візиту ми запускали новий проект. Хотілося б щоб через Офіс китайські компанії заходили не тільки на Херсонщину, на південь, але й в усю Україну. Давайте робити спільні проекти. Ми хочемо зробити Херсон пілотним у багатьох напрямах», – сказав Юрій Гусєв.

Про можливі сфери співпраці двох сторін розповів Давид Арахамія:

«Ми не створюємо бізнес, а допомагаємо, створюємо клімат. КНР активно працює в питаннях будівництва доріг, створення продовольчої безпеки. Тому  для нас ця країна – стратегічний партнер. Ми зробимо все, щоб зацікавити китайські компанії заходити в регіон».

Представники китайської сторони відзначили розвиток інфраструктури на Херсонщині та наголосили, що вже вчетверте відвідують область і готові до співпраці.

Підсумовуючи зустріч, Юрій Гусєв зазначив:

«Мій підхід – менше говорити, більше робити. Давайте вже під час наступної зустрічі створимо і реалізуємо проект».

Автор: Вікторія Шовкопляс , Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Інші новини

Інша мова