Херсонець Олексій Білецький здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Місто з характером»

У червні 2019 року у Києві пройшов Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Місто з характером», переможцем якого став херсонець , співзасновник Центру туризму та пригод ХерсON Олексій Білецький.

Цей конкурс – урбаністичний проект, метою якого є показ краси та унікальності нашої країни, українських міст та пошук діамантів серед молодих талановитих людей, які за допомогою звичайної камери на смартфоні можуть створювати шедеври.

Прийом робіт на Всеукраїнський конкурс «Місто з характером» тривав з 2 травня по 10 червня. Учасники конкурсу повинні були зняти відео від 1 до 3 хвилин, яке б розкрило унікальний характер їхнього міста.

Конкурс «Місто з характером» складався з двох частин: професійного, у якому беруть участь молоді режисери або ті, хто пов’язує своє життя з кіно, та любительського – у якому можуть брати участь всі охочі.

Головний приз для переможця професійного конкурсу – навчання в одній із найвідоміших кіношкіл світу, для любителів – сертифікати на придбання техніки (1 місце – 25 000 грн, 2 місце – 15 000 грн, 3 місце – 10 000 грн).

До журі конкурсу увійшли генеральний продюсер Одеського Міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, генеральний директор Arthouse Traffic Денис Іванов, кінорежисер та сценарист, куратор режисерського курсу Ukrainian Film School Тарас Ткаченко, генеральний продюсер Family Production Анастасія Буковська та відома польська режисерка фільму «Гарет Джонс», прем’єра якого відбудеться у листопаді 2019 року, лауреат «Золотого глобусу» та багатократна номінантка премій «Оскар», BAFTA, «Гойя» й інших престижних кінонагород Агнєшка Голланд.

Більше інформації про конкурс «Місто з характером», критерії оцінки, правила участі та інші подробиці шукайте на сторінці Facebook: https://www.facebook.com/IDSBorjomiUkraine/

Відео переможця Олексія Білецького можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=HWGm8ZPtcaM&feature=youtu.be

Щиро вітаємо Олексія з перемогою в конкурсі та пишаємося, що Херсонщина має молоді кінематографічні таланти!

Автор: Кухта Надія, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Інші новини

Інша мова