У Нижніх Сірогозах Зе-нардеп Володимир Іванов відкрив громадську приймальню

Під час свого першого візиту на Сірогозщину, вже в якості народного депутата обраного по 185 округу, член партії “Слуга народу” Володимир Іванов відкрив громадську приймальню

З 23 вересня у депутатів Верховної Ради розпочався тиждень роботи у виборчих округах.

І вже у вівторок, 24 вересня, нардеп Володимир Іванов разом зі своїм помічником, юристом і головою районного партійного осередку “Слуги народу” приїхали в Нижні Сірогози щоб відкрити громадську приймальню.

Приймальня розміщується на першому поверсі Нижньосірогозької районної ради в кабінеті №3. На дверях вже встановлено табличку “Громадська приймальня народного депутата Іванова Володимира Ілліча”. Саме тут проводитиме прийом громадян депутат Верховної Ради.

Зважаючи на щільний графік (23 вересня народний депутат провів робочі зустрічі з керівниками Тавричанської ОТГ, Новотроїцького та Генічеського районів, а 24 вересня відвідав Верхній Рогачик, Нижні Сірогози і мав ще побувати в Іванівці та Каховці) Володимир Іванов зустрівся лише з керівниками району. Він попросив зосередитися на основних проблемних питаннях, що існують на Сірогозщині і потребують допомоги у вирішенні.

Голова районної ради Іван Яців тезісно розповів нардепу про проблемні питання району.

Далі Володимир Іванов зустрівся з головою Нижньосірогозької райдержадміністрації Павлом Павловим. Після привітання і знайомства відразу перейшли до обговорення проблем району.

Голова районної державної адміністрації передав нардепу для ознайомлення копії проектно-кошторисних документів на проведення ремонтів кількох навчальних закладів району.

“Загальна вартість цих проектів становить 9 мільйонів 108 тисяч гривень, — зауважив голова райдержадміністрації. — Це проекти на проведення ремонтів дахів і спортивного залу двох навчальних закладів — Нижньосірогозького та Новоолександрівського”.

Павло Павлов проінформував, що на сьогодні практично в усіх загальноосвітніх закладах Сірогозщини проведено заходи з термомодернізації — встановлено металопластикові вікна і двері, замінено котли і системи опалення. Зокрема, до початку нового навчального року завершено капітальні ремонти на загальну суму 2598,6  тисяч гривень (1212 тис. грн — залишки освітньої субвенції 2018 року, 1250 тис. грн — кошти державного бюджету, 136,6 тис. грн — кошти районного бюджету).

Обговорення проектів ремонту і модернізації навчальних закладів СірогозщиниОбговорення проектів ремонту і модернізації навчальних закладів Сірогозщини

 “За ці кошти встановлено нові вікна і двері в Сірогозькій школі, відремонтовано опалювальні котли у Верхньоторгаївській школі, замінено  димові труби у Степненській школі та внутрішні двері у Нижньосірогозькій школі”, — додав очільник району.

Після зустрічі Володимир Іванов повідомив, що у п’ятницю, 27 вересня, він планує провести прийом громадян. Про початок прийому додатково повідомить на офіційній сторінці “ЗеДепутат “Слуга Народу” Іванов Володимир 185 округ” у Facebook. Також за словами нардепа на цій сторінці опублікують і постійний графік роботи всіх громадських приймалень округу.

Опубліковано на районнму сайті Нижні Сірогози.City

Інші новини

Інша мова