Привітали з ювілеєм

Нещодавно селищний голова Нижньосірогозької селищної ради Олександр Грушко відсвяткував свій ювілей. Тож сьогодні, 01 жовтня, під час апаратної наради з керівниками районних служб, установ і організацій голова районної державної адміністрації Павло Павлов та заступник голови районної ради Сергій Дашковський привітали його з Днем народження. Вони сказали багато добрих, щирих слів імениннику та побажали міцного здоров’я, невичерпної енергії, сімейного добробуту і благополуччя.

З нагоди ювілею та за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію і вагомий особистий внесок у вирішення питань соціально-економічного розвитку громади голова районної державної адміністрації вручив ювіляру Почесну грамоту голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Вітаємо Олександра Федоровича з ювілеєм та з заслуженою нагородою! Нехай ювіляра завжди супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких. Бажаємо здійснення всіх задумів та планів! Нових вагомих звершень як у житті, так і на професійній ниві!

Інші новини

Інша мова