Про підсумки роботи НАБУ звітували на Херсонщині

За шість місяців роботи Національного антикорупційного бюро в південних регіонах України було розпочато 760 кримінальних проваджень, 372 особам повідомлено про підозру, 215 обвинувальних актів скеровано до суду. Загальна сума збитків становила понад 1 млрд гривень та понад 4,6 мільярдів гривень – вартість арештованого майна.

Керівник Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Володимир Деулін в облдержадміністрації відзвітував громаді Херсонщині про діяльність організації за останні пів року.

Зустріч розпочав очільник області Юрій Гусєв, який підкреслив, що повністю відкритий та готовий до співпраці.

«Я сподіваюсь на плідну співпрацю та буду вимагати від всіх підрозділів обласної та районних адміністрацій сприяння всім діям, які будуть здійснювати НАБУ на Херсонщині. В нашій області немає недоторканих! Якщо є питання особисто до мене або до моєї команди: радників, заступників, керівників структурних підрозділів – подавайте всі документи в НАБУ. Давайте разом боротися та знищувати корупцію в нашій області», – наголосив Юрій Гусєв.

Також він зазначив, що нова команда адміністрації вже виявила багато корупційних злочинів під час проведення аудиту використання бюджетних коштів за 2018 рік та пів року 2019-го. Відповідні справи передано до правоохоронних органів.

У свою чергу, Володимир Деулін розповів, що Одеське територіальне управління НАБУ веде діяльність у 4 регіонах півдня України, зокрема і на Херсонщині.

Він підкреслив, що НАБУ тісно співпрацює з громадськістю: при бюро працює громадська рада, яка контролює діяльність органу; прості громадяни найчастіше є суб’єктами звернень за справами; бюро регулярно проводить зустрічі з громадянами збирає інформацію.

Після доповіді зустріч перейшла у формат діалогу, де кожен міг поставити запитання керівнику Одеського НАБУ.

Додатково. З питань протидії корупції у вищих ланках влади у Херсонській області можна звертатися до одеського офісу:

м.Одеса, вулиця Канатна, 83

Телефон: 0-800-503-200 (безкоштовна лінія діє на всій території України)

E-mail: odesa@nabu.gov.ua

Автор: Кухта Надія, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Інші новини

Інша мова