У Нижніх Сірогозах привітали захисників України

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва ми вшановуємо захисників рідної землі.

Тож, щоб вшанувати та привітати наших захисників, на урочисті заходи  з нагоди Дня захисника України, які відбулись у районному будинку культури, зібралася велика громада Нижньосірогозького району.

У залі були присутні керівництво району, трудові колективи районних установ, підприємств і організацій, учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході України, мама загиблого бійця у зоні АТО Анатолія Шиліка – Шилік Ганна, воїни-Афганці, кадрові військові та військовослужбовці, волонтери, депутати районної, селищної рад та громадськість.

На вході до районного будинку культури, гостей зустрічали теплими словами. Військовослужбовцям та вже демобілізованим учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил вручали обереги, змайстровані вихованцями районного будинку народної творчості.

З словами привітання до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Павло Павлов. Він сказав, що  подвиг захисників Вітчизни — це велика і велична правда історії. Це – постійна школа виховання молоді, яка обирає за професію військову справу і служить збереженню миру для своєї країни. Це – взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. Голова районної державної адміністрації подякував захисникам за захист нашої держави, відданість Україні та її народу. Також Павло Павлов висловив щирі слова вдячності матерям та батькам наших захисників, та окремо, загиблих воїнів, які виховали справжніх синів своєї держави, заклавши ті зерна патріотизму, які проросли та дали гідні результати. Завершуючи свій виступ, він побажав всім добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, солдатам і офіцерам, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!

Ганні Шилік – мамі Анатолія Шиліка були вручені квіти.

Приєднався до привітань і голова районної ради Іван Яців, який зазначив, що українцям вистачить мужності, сили духу, взаєморозуміння та мудрості, аби зберегти Україну єдиною і незалежною. І наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини, робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Адже кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України, виконуючи сумлінно свою роботу.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять і подвиг славних синів України – героїв славних козаків, визволителів у роки Другої світової війни та сучасних героїв, які загинули, захищаючи східні кордони України у зоні антитерористичної операції.

Після чого, було проведено церемонію покладання квітів до пам’ятного знака на честь подвигу учасників АТО та загиблих, меморіалу скорботна мати та пам’ятника воїнам-афганцям.

Пісня завжди супроводжувала українців не тільки в радості, а й у смутні часи історії України. Тож, продовжилося свято  концертною програмою, представленою артистами районного будинку культури. Творчі колективи дарували глядачам музичні подарунки, щиро та емоційно оспівуючи патріотизм, героїзм, жагу до перемоги та миру.

Звучали українські пісні, козацькі, народні та сучасні мелодії. Загалом свято вселило в душі всіх його гостей та учасників патріотичний дух, гарний настрій, а головне – нікого не залишило байдужим і дало впевненість в тому, що разом ми – сила, яка здобуває перемогу.

Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні.

Інші новини

Інша мова