Про стан впровадження на території району освітньої та медичної реформ говорили сьогодні на апаратній нараді

22 жовтня голова районної державної адміністрації Павло Павлов провів апаратну нараду з керівниками районних служб, установ та організацій.

У ході наради обговорили стан впровадження на території району освітньої та медичної реформ;  проведеної роботи  по озелененню населених пунктів району, створенню об’єднання співвласників багатоквартирних будинків,  реорганізації Центру надання адміністративних послуг, розвитку спорту, позашкільної освіти, а також про створення молодіжного центру в районі, підвіз та харчування учнів, результативність навчання, показником якого є ЗНО та ДПА.

Голова районної державної адміністрації Павло Павлов зауважив, що створення опорної школи та освітнього округу в районі викликане часом. Адже в районі існує проблема наповнюваності класів. У 13 школах району, які функціонують на сьогоднішній день, навчається 1350 учнів, при тому, як у Іванівському районі – 1300 учнів навчається у 5 школах.

Голова районної державної адміністрації зазначив, що необхідно відпрацювати дорожню карту по впровадженню освітньої реформи на території району та розробити план дій, як її виконати.

Обговорили  й інші важливі питання, по кожному з яких були прийняті відповідні рішення і дані доручення.

Інші новини

Інша мова