З Херсона до Кракова від 10 євро

Херсонський аеропорт прийняв перший рейс з Кракова авіакомпанії Ryanair. Традиційно літак зустріли водяною аркою, а 170 перших пасажирів – святковим тортом і шампанським.

Відсьогодні жителі Херсонської області та всього Півдня України можуть зручно подорожувати до Польщі, Європи. Переліт з Херсона до Кракова буде здійснюватися два рази на тиждень, а ціна квитків стартуватиме від 10 євро.

Відкривали рейс та вітали туристів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, представники органів місцевого самоврядування та авіакомпанії Ryanair.

«Міжнародний аеропорт «Херсон» є стратегічним об’єктом не лише Херсонщини, а й усієї південної частини України. Спільними зусиллями обласної державної адміністрації, депутатів обласної ради та керівництва КП ХОР «Херсонські авіалінії» вживаємо всі можливі заходи для ефективного розвитку аеропорту. Наша ціль сьогодні – реконструкція систем посадки, злітно-посадкової смуги та покращення умов для пасажирів», – наголосив Дмитро Бутрій.

Нагадуємо, що компанія Ryanair — найбільша в Європі бюджетна ірландська авіакомпанія. В Україні авіакомпанія представлена в аеропортах міст: Київ, Львів, Одеса, Харків, Херсон.

Автор: Юлія Шапошнікова, прес-служба ХОДА

Інші новини

Інша мова