Привітали ювіляра з 90-річчям

Вже ввійшло в традицію людей поважного віку, які віддали свої знання й вміння заради розвитку села, вітати із визначною датою, зробити для них свято, яких не так багато було в житті.

Тож, вчора, 10 січня, заступник голови районної державної адміністрації Ольга С’єдіна, заступник голови районної ради Сергій Дашковський, голова районної громадської організації ветеранів війни та праці Анатолій Шокарєв завітали до Новоолександрівської сільської ради, щоб привітати почесного громадянина району, колишнього директора Новоолександрівської школи, талановитого вчителя та  обдарованого керівника – Камінькова Петра Севастяновича з поважним ювілеєм – 90-річчям.

Вітали шанованого у селі та в районі чоловіка із славним ювілеєм сільський голова Євген Білий, працівники школи та місцеві мешканці. Місцевий колектив художньої самодіяльності прикрасив свято виконанням українських пісень.

Багато теплих слів звучало цього дня в адрес ювіляра. На екрані відтворили картини приємних спогадів про незабутні події в житті та залишили гарний слід у серці цієї доброї людини.

Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди  діти, онуки та правнуки тішили своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Низький уклін Вам, Петре Севастяновичу, за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень, які Ви так заслужили. З ювілеєм!

Інші новини

Інша мова