Про водозабезпечення населених пунктів говорили сьогодні на апаратній нараді

14 січня 2020 року голова районної державної адміністрації Павло Павлов провів апаратну нараду з керівниками районних підприємств, установ та організацій, на якій обговорили нагальні питання.

Заступники голови районної державної адміністрації розповіли про стан виконання попередніх доручень голів обласної та районної державних адміністрацій. А саме, про те, що на сьогоднішній день вже розроблені додаткові заходи по наповненню районного та місцевих бюджетів у 2020 році, згідно яких вже ведеться відповідна робота. Говорили також про реформування закладів освіти та медицини.

Особливу увагу, у ході наради, приділили питанню стосовно покращення водозабезпечення населених пунктів району. З даного питання вже проведена певна робота – до області  направлені наявні проєкти щодо водозабезпечення населених пунктів району, у тому числі по Степнянській сільській раді.

Голова районної державної адміністрації акцентував увагу присутніх на якості питної води, яку ми вживаємо. Він зауважив на необхідності встановлення засобів очистки води у всіх навчальних закладах району та підкреслив, що в районі вже не один рік  ведеться дана робота і на сьогодні є певні результати. Крім того, Павло Павлов звернув увагу присутніх не те, що для  забезпечення селища централізованим водопостачанням здійснюється будівництво Іванівського групового водопроводу від смт Іванівка Іванівського району до смт Нижні Сірогози Нижньосірогозького району.

Під час наради розглянули й інші питання, зокрема, що стосуються Вербівської ОТГ. По кожному з них прийняті відповідні рішення.

Інші новини

Інша мова