Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні у залі засідань районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участю керівництва району, учасників бойових дій на території інших держав, учасників АТО та ООС, матері загиблого учасника АТО, військових частини, що дислокується на території смт Нижні Сірогози, керівників установ та організацій, громадських організацій, ЗМІ. Учасникам бойових дій вручили почесні грамоти голови обласної державної адміністрації  (Сергію КРИВЦОВУ та Сергію ПІЩЕМУСІ), подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради за військово-патріотичне виховання підростаючого покоління (Валентину ВОЙТЕНКО, Віталію МЄЗЄНЦЕВУ, Олександру МУЧИЧКУ, Михайлу ФОМІЧОВУ), грамоту начальника Херсонського гарнізону (Петру ШТЕФЮКУ), почесну грамоту Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (Миколі КОЗАКУ).  За активну, плідну співпрацю, дієву підтримку воїнів-інтернаціоналістів  подякою Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) відзначено Геннадія ГОМОНА, депутата обласної ради, директора КНП «»Нижньосірогозька центральна районна лікарня».

“Ми вшановуємо всіх, хто мужньо виконував свій військовий обов’язок! Мужність, доблесть, вірність присязі та службовому обов’язку всіх, хто побував в «гарячих точках», хто гідно зберігає честь і дух бойового братерства, завжди будуть викликати нашу повагу!”, – зазначив під час привітального слова голова районної державної адміністрації Павло ПАВЛОВ.

Зі словами привітання до присутніх звернувся також голова районної ради Іван ЯЦІВ, голова правління Нижньосірогозької районної громадської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Юрій КРИВЦОВ, заступник військового комісара з територіальної оборони Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр ПРАСОЛОВ.

Присутні в залі вшанували хвилиною мовчання загиблих в бойових діях на території демократичної республіки Афганістан та других держав,  та тих, хто відійшов у безсмертя в мирний час на рідній землі. Вклонилися воїнам, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії.

Працівники культури подарували гарні пісні.

Завершилися заходи покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, учасникам бойових дій на території інших держав; пам’ятного знаку для вшанування подвигу учасників АТО та загиблих; меморіального комплексу «Скорботна мати».

Інші новини

Інша мова