Звернення голови районної державної адміністрації Павла ПАВЛОВА з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі мешканці району, шановні ветерани, працівники тилу та діти  війни!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні !

Свято 9 травня назавжди залишиться в наших серцях символом народного подвигу, мужності та патріотизму. Перемога в Другій Світовій війні була завойована нашими дідами та прадідами непомірною ціною. Трагічні події того часу забрали життя мільйонів українців, знищили тисячі українських міст і сіл.

Ми вшановуємо подвиг ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його. Їх з кожним роком стає все менше і менше.

Але не менше заслуговують на увагу та пам’ять всі, кого торкнулась війна – військовополонені, остарбайтери, підпільники, діти війни, цивільні, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися через їхні міста і села. Війна це не лише танки, гармати і видовищні бої – війна це мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором.  Ця боротьба триває щоденно вже шість років і ми як і 75 років тому, захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини для громадян.

Найважливіший  підсумок війни –  вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами. Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися. Не забуваємо: той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Від всього серця бажаю всім

ЗДОРОВ’Я,   МИРУ,    ДОБРА   І    БЛАГОПОЛУЧЧЯ  !

З повагою,
Голова районної
державної адміністрації                                             Павло ПАВЛОВ

Інші новини

Інша мова