Аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 5 млн грн у І кварталі 2020 року

Протягом січня ‒ березня 2020 року за результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму  12,4 млн грн.

Завдяки діям херсонських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму 5,4 млн грн.

Окрім того, завершено моніторинг 53 закупівель, за результатами якого попереджено витрачання коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушеннями законодавства у сфері закупівель на загальну суму 276,2 млн грн, зокрема шляхом відміни торгів очікуваною вартістю 258 млн грн та розірвання договорів на суму 18,2 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 28 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 15 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, одну посадову особу звільнено.

До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 9 заходів впливу, передбачених вимогами Бюджетного кодексу України: у 3 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 6 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень на суму понад 5,6 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 28 управлінських рішень та врахували 7 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

На розгляд правоохоронним органам передано 11 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Інші новини

Інша мова