Створення належних санітарно-гігієнічних умов для учасників освітнього процесу – запорука здорового та успішного навчання

За більш як 35 років експлуатації приміщення ІІ корпусу Нижньосірогозького опорного закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької районної ради Херсонської області обладнання санвузлів  частково  поновлювалося, але  не здійснювався їх капітальний ремонт. У шкільних туалетах проводився лише  косметичний ремонт, а застаріле обладнання з кожним роком погіршувало санітарно-гігієнічні умови перебування учнів у закладі освіти.

З метою вирішення проблемного питання в опорному закладі  ПЗСО  проведено капітальний ремонт по облаштуванню санвузлів ІІ та ІІІ поверхів будівлі. Повністю було демонтоване застаріле обладнання, згідно сучасних державних будівельних норм здійснено ремонти внутрішніх приміщень санвузлів, облицьовані плиткою стіни та підлога,  замінено каналізаційні труби, встановлено індивідуальні кабінки, нова сантехніка та бойлер для нагрівання води, теплові радіатори, вмонтовано вентиляцію, енергозберігаючі світильники, раніше було замінено в них вікна та двері.     Загальна сума коштів освітньої субвенції, яка була спрямована на здійснення цих робіт, складає 420,7 тис. грн.. Закупівля робіт здійснювалася через електронну систему PROZORRO.

Підготовка до нового навчального року розпочалася з доброї справи для 500 здобувачів, 45 вчителів, адміністрації опорного закладу, батьків. Реалізація таких заходів дає можливість створення належних санітарно-гігієнічних, безпечних та комфортних умов та норм облаштування санітарних кімнат  та забезпечення гідного освітнього середовища.

Інші новини

Інша мова