06 серпня 2020 року голова районної державної адміністрації Дмитро ТАКАДЖИ провів нараду з сільськими, селищним головами рад району.

На нараді опрацювали питання організації відзначення в смт Нижні Сірогози Дня Незалежності України за участю громад району; підсумків призову громадян на строкову військову службу навесні 2020 року; організації проведення навчальних зборів з окремою бригадою територіальної оборони з 19 по 26 вересня 2020 року; налагодження конференцзв’язку районної державної адміністрації з виконкомами сільських та селищної рад.

На нараді детально опрацьовано план проведення урочистостей з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Було продемонстровано розміщення локацій, обговорено проведення в їх межах заходів із залученням представників громад району.

Представниця Нижньосірогозького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області закцентувала увагу на необхідності дотримання протиепідемічних заходів під час відзначення державних свят.

За підсумками наради голова районної державної адміністрації видав доручення.

Інші новини

Інша мова