Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом

На території району фактів захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19 не виявлено. Особи, які нещодавно повернулися з-за кордону та знаходяться на самоізоляції вдома, відсутні.

Станом на 15 вересня 2020 року двома мобільними бригадами КНП «Нижньосірогозька ЦРЛ» та КНП «Нижньосірогозький ЦПМСД»  по відбору біологічних зразків на COVID – 19 було проведено 1462 тестування.

Шановні жителі району, суб’єкти господарювання, звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку з поширенням на території Херсонської області коронавірусної хвороби COVID-19 та недопущення розповсюдження її на території району посилено контроль за дотриманням карантинних вимог як населенням, так і суб’єктами господарювання.

      Наголошуємо на те, що недотримання карантинних вимог  тягне за собою адміністративну відповідальність за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей», а саме накладення штрафу на громадян  у сумі від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 тис. до 34 тис. грн), на посадових осіб – у розмірі від двох до десяти тисяч НМДГ (від 34 тис. до 170 тис. грн).

         Просимо всіх із розумінням ставитись до карантину! Нова реальність вимагає дотримання правил, якими нехтувати не можна.

Інші новини

Інша мова