Шановні жителі Сірогозщини! Дорогі захисники України!

14 жовтня ми відзначаємо одразу три свята: День захисника України, День українського козацтва та одне із найбільших православних свят – Покрова Пресвятої Богородиці.

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

День захисника України – свято, яке увібрало в себе багаті й славні традиції предків, уособлює мужність і хоробрість оборонців та визволителів нашої рідної землі на всіх етапах її історії.

Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя кращих синів України.

Шановні захисники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди цієї потрійної визначної події.

Бажаємо Вам козацької відваги, мужності, здоров’я та слави, увінчаної віками.

Нехай Господь посилає благополуччя, достаток, щастя у Ваші сім’ї та домівки і мир нашій Україні. Пресвята Богородиця хай покриває від усякого лиха й оберігає на нелегкій життєвій дорозі.

Низький уклін всім, хто захищав цілісність і суверенітет нашої Держави та тим, котрі наразі відстоюють її незалежність на Сході.

Велика подяка волонтерам, які матеріально та морально підтримують бійців.

Захисникам, які віддали свої життя за збереження вільної суверенної української держави – вічна пам’ять!

Слава Україні!

Інші новини

Інша мова