ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Станом на 13 годину 20 листопада 2020 року на  території Нижньосірогозького району 101 лабораторно підтверджений випадок захворювання на   COVID – 19, з них 5 осіб за останню добу.Всього на території району зафіксовано 4 летальних випадки. 59 пацієнтів одужало, з них за останню добу 3 особи.На стаціонарному лікуванні у м. Каховка знаходяться 7 хворих на коронавірусну інфекцію. На амбулаторному лікуванні знаходиться 31 хворий. На обліку  перебуває 62 контактні особи з хворими на COVID – 19. Встановлюється коло контактних осіб нововиявлених хворих.Вчора  КНП «Нижньосірогозький ЦПМСД» методом ПЛР відібрано 13 проб, методом ІФА – 1. КНП «Нижньосірогозька ЦРЛ» відібрано 20 проб методом ПЛР.

Сьогодні робочою групою здійснюється перевірка дотримання протиепідемічних вимог карантину суб’єктами господарювання, установами та населенням в с. Вільне.

Шановні жителі району! Носіть захисну маску в громадських місцях, ретельно мийте та дезінфікуйте руки; уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Міцного здоров’я Вам і вашим близьким!

Інші новини

Інша мова