ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Станом на 09 годину 11 січня 2021 року на Сірогозщині з початку року зареєстровано 9 лабораторно підтверджених випадків  COVID – 19, з них за останню добу  зафіксовано 2 випадка.Померла 1 особа /мешканець с. Степне/.На стаціонарному лікуванні знаходиться 2 особи, хворих на коронавірусну інфекцію, на амбулаторному лікуванні – 8 (2 з минулого року) хворих. На обліку  перебуває 12 контактних осіб з хворими на COVID – 19.

   За добу мобільними бригадами ЦП МСП та ЦРЛ відібрано 4 проби біологічного матеріалу для проведення тестування методом IFA та  методом ПЛР.

  З початку 2021року мобільними бригадами ЦП МСП та ЦРЛ відібрано 43 проби біологічного матеріалу для проведення тестування (методом ПЛР-36 та  методом IFA-7).

Станом на 11 січня 2021 року уповноваженими працівниками поліції складено 10 постанов про адмінправопорушення ч.2 ст.44-3 КУпаП.

Шановні жителі громади!

Давайте більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуйтесь елементарних протиепідемічних заходів,  рекомендацій МОЗ:

– носіть захисну маску в громадських місцях ;

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Здоров’я Вам і Вашим близьким!

Інші новини

Інша мова