До відома виборців

З 1 жовтня 2007 року в Україні діє Закон України

«Про Державний реєстр виборців»

 

         Створення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту.

Державний реєстр виборців функціонує незалежно від строків проведення виборів чи референдумів.

Основними завданнями Державного реєстру виборців є ведення персоніфікованого обліку виборців, а також складання списків виборців для всіх видів виборів та референдумів.

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ»

На районному рівні виконання вимог Закону  України «Про Державний реєстр виборців» забезпечує відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

Жоден запис в базі даних не з’являється автоматично і не зникає просто так. Відповідно до ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділи ведення Державного реєстру виборців здійснюють щомісяця поновлення бази даних Реєстру.

Поновлення здійснюється на підставі відомостей, які подаються відділу ведення Державного реєстру виборців щомісяця до 5 числа відповідними органами, закладами та установами. Ми отримуємо всю інформацію про зміни у ваших персональних даних за попередній місяць та інформацію про тих кому виповниться 18 років протягом поточного місяця. Вся ця інформація задокументована, завірена підписами та печатками.  Крім того всі переміщення виборців (служба в Збройних силах України, перебування в установах покарань) чи якщо смерть виборця зареєстрована за межами району –  всі ці зміни переадресовуються нам іншими відділами ведення Державного реєстру виборців через засоби АІТС.

Тому, якщо на минулих виборах Ви були у списках виборців, а на наступних ні, отже у відділ надійшла інформація, яка дала нам підстави до таких дій (зняття з реєстраційного обліку, відсутність громадянства України, рішення про встановлення недієздатності, тощо).

Може бути й таке, що відомості про зміни у Ваших персональних даних нам не подали або подали з помилками. Тому якщо є сумніви — краще перевіряти завчасно, а не чекати дня виборів, коли зміни в реєстр виборців можна внести, а в списки виборців — вже неможливо.

 

В Нижньосірогозькому районі вищезазначені відомості надають такі суб’єкти подання відомостей:

Суб’єкти подання відомостей періодичного поновлення в Нижньосірогозькому районі та перелік відомостей.

Постановою Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року №66 “Про утворення звичайних та спеціальних   виборчих дільниць на постійній основі” в Нижньосірогозькому районі було утворено 18 звичайних виборчих дільниць.

Постановою Центральної виборчої комісії від 20 березня 2014 року №53 “Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року №66” було змінено межі виборчих дільниць в смт Нижні Сірогози №650386 та №650387 (вул. Козацька перенесена з виборчої дільниці №650386 на виборчу дільницю №650387).

Спеціальні виборчі дільниці на території Нижньосірогозького району відсутні.

Відомості про звичайні виборчі дільниці на постійній основі в Нижньосірогозькому районі Херсонської області.

Інша мова