Перелік інформаційних та технологічних карток Відділу

Перелік інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються Відділом Держземагентства у Нижньосірогозькому районі Херсонської області

 

1. Інформаційна картка надання адміністративної послуги: Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

2. Інформаційна картка адміністративної послуги надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі: витягів з Державного земельного кадастру про: землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць обмеження у використанні земель земельну ділянку; довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території) ;  викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації .

3. Інформаційна картка надання адміністративної послуги з державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру .

4. Інформаційна картка надання адміністративної послуги: видача висновку про погодження документації із землеустрою .

5. Інформаційна картка надання адміністративної послуги: надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

6. Інформаційна картка при виправленні технічної помилки у відомостях з державного земельного кадастру, яка була допущенна органом, що здійснює його ведення з видачею витягу.

 

          ІНФОРМАЦІЙНІ  КАРТКИ   АДМІНІСТРАТИВНИХ   ПОСЛУГ  

 

Інша мова