Підтримка сім’ї

Організація оздоровлення та відпочинку дітей в районі проводиться відповідно до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на 2016-2020 роки. До персоніфікованої бази даних дітей пільгових категорій на 2020 рік для надання їм послуг оздоровлення та відпочинку внесено 1146 дітей. На оздоровлення та відпочинок дітей у районному, селищному та сільських бюджетах передбачено коштів на суму 695,0 тис. грн, у тому числі на оздоровлення – 301,0 тис. грн.

На даний час здійснюються організаційні заходи щодо направлення на оздоровлення 47 дітей пільгових категорій в ТОВ «ГСОДЗ ім. І. Кулика» з 09 по 18 серпня поточного року, використати кошти планується на суму 164,5 тис. грн

Станом на 01 серпня 2020 року послугами оздоровлення в районі охоплено 2 дітей пільгових категорій, які пройшли оздоровлення в МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія».

Забезпечено надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»; за січень-липень дану допомогу отримали 60 осіб.

У лютому 2020 року за рахунок субвенції з державного бюджету, отриманої районом у 2019 році, 1 особою з числа дітей-сиріт придбано квартиру на суму 280,6 тис. грн та оформлено право власності на неї.

У липні поточного року в районі уварено районну комісію щодо формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та проведено її перше засідання. За результатами засідання до відповідної обласної комісії направлено пропозиції щодо  потреби в субвенції за напрямом – виплата грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла, затверджено загальний список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у тому числі дітей з інвалідністю, які перебувають на квартирному обліку, у кількості 43 особи, та орієнтовну потребу в коштах.

Інша мова