Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

У січні-лютому 2020 року з питання забезпечення технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами до управління звернулось 11 осіб, яким було видано 35 направлень. Управлінням було сформовано 9 договорів з підприємствами на забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації. Станом на 01 березня 2020 року 3 договори укладено на суму 24,5 тис. грн, 6 договорів перебувають у статусі «редагується».

Станом на 01 березня 2020 року на території  району проживають 4 учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, яким виповнилось 90 і більше років, що стовідсотково отримують щомісячну стипендію. За рахунок селищного та сільських бюджетів у січні-лютому виплачено коштів на суму 2,2 тис. грн.

Проведено відшкодування витрат на поховання 1 ветерана війни на суму 2,3 тис. грн.

З метою забезпечення підтримки мешканців району, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок районного бюджету у звітному періоді надано матеріальну допомогу 39 особам на загальну суму 32,0 тис. грн.

Для здійснення фінансової підтримки районної ради ветеранів в районному бюджеті на 2020 рік передбачені кошти на суму 40,0 тис. грн (профінансовано 7,0 тис. грн); районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) – на суму 15,0 тис. грн (профінансовано стовідсотково).

Інша мова