Побутове обслуговування осіб пільгової категорії

У січні-червні 2020 року з питання забезпечення технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації звернулась 21 особа, якій було видано 73 направлення. Управлінням було сформовано 19 договорів з підприємствами на забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації. Станом на 01 липня 2020 року 12 договорів оплачено на суму 68,9 тис. грн, 1 договір укладено на суму 4,3 тис. грн, 6 договорів перебувають в статусі «редагується». Згідно з укладеними договорами з початку року 11 осіб з інвалідністю отримали 32 засоби реабілітації.

Нарахована компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування і транспортне обслуговування автомобілів 4 особам з інвалідністю на суму 0,7 тис. грн.

11 військовослужбовцям, звільненим зі строкової військової служби, нарахована та профінансована грошова допомога на суму 30,7 тис. грн. Проведено відшкодування витрат на поховання 1 ветерана війни на суму 3,3 тис. грн.

За рахунок коштів державного бюджету 270 ветеранів війни отримали разову грошову допомогу до 5 травня на загальну суму 326,9 тис. грн. За рахунок коштів обласного бюджету виплачено одноразову матеріальну допомогу 4 особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Другої світової війни, на загальну суму 8,0 тис. грн. До Дня Перемоги 65 ветеранів війни отримали продуктові набори загальною вартістю 45,9 тис. грн. за рахунок коштів селищного та сільських бюджетів.

Станом на 01 липня 2020 року на території  району проживають 4 учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, яким виповнилось 90 і більше років, що стовідсотково отримують щомісячну стипендію. За рахунок селищного та сільських бюджетів у січні-червні  виплачено коштів на суму 6,6 тис. грн.

За рахунок коштів державного бюджету надано одноразову матеріальну допомогу 5 непрацюючим малозабезпеченим особам та особам з інвалідністю  на суму 4,1 тис. грн. За рахунок коштів районного бюджету надано матеріальну допомогу 84 мешканцям району, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, на загальну суму 83,7 тис. грн; 2 особам надано цільову адресну грошову допомогу для забезпечення лікуванням онкологічних хворих Нижньосірогозького району на суму 80,0 тис. грн.

Для здійснення фінансової підтримки районної ради ветеранів в районному бюджеті на 2020 рік передбачені кошти на суму 60,0 тис. грн (профінансовано 10,7 тис. грн); районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) – на суму 15,0 тис. грн (профінансовано стовідсотково).

В районному бюджеті на 2020 рік передбачені кошти на забезпечення пільговими медикаментами деяких категорій осіб на суму 10,0 тис. грн (у звітному періоді профінансовано 3,6 тис. грн); на надання ветеранам війни та праці послуг із зубопротезування на суму 42,0 тис. грн (фактично профінансовано 22,9 тис. грн); на придбання продуктів лікувального харчування для дитини з інвалідністю, хворої на фенілкетонурію, на суму 50,0 тис. грн (у звітному періоді фінансування не відбувалось).

У травні керівництво району привітало з 100-річим ювілеєм мешканку с. Новоолександрівка, громадянці було вручено подарунки та матеріальну допомогу на загальну суму 6,0 тис. грн за рахунок коштів обласного та районного  бюджетів.

Інша мова